Новини з 1996 року

Мисливці можуть радіти: сезон полювання на пернату дичину розпочинається

Валерія Макряшина 02 серпня 2017 09:09 632 0

Кременчуцький відділ поліції ГУНП в Полтавській області повідомляє, що 5 серпня, в суботу, на території Кременчуцької зони розпочинається сезон полювання на пернату дичину.

Мисливці, котрі отримали всі необхідні дозволи, тепер зможуть відстрілювати диких гусей, більшість видів качок, перепілок та голубів до 31 грудня включно.

Правила

Під час сезону полювання на пернату дичину за добу можна добути не більше 10 голів різних видів дозволених для відстрілу птахів. Днями, відведеними для полювання на пернату дичину, визначені субота, неділя, середа і четвер - додатковий день. Дозволено полювання з мисливськими собаками лягавих порід та спанієлів, але за окремими відстрілочними картками.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати 10 та залежно від видів.

Полювання заборонено: 

- на відтворюючих ділянках; 

- на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей; 

- на пернату дичину з нарізної вогнепальної зброї або з використанням набоїв, споряджених кулями або шротом діаметром більше 5 мм(№ 0000); 

- у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу); 

- на пернату дичину методом нагінки з виставленням номерів.

Під час полювання мисливець повинен мати при собі такі документи: державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2016 р., відстрільну картку користувача мисливських угідь, дозвіл на зберігання та носіння зброї, за наявності мисливських собак – паспорт на собаку.

Перед початком полювання всі мисливці повинні пройти інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійснення полювання.

Правоохоронцями Кременчука створено рейдові групи, що будуть чергувати в місцях полювання та відразу будуть реагувати на порушення правил полювання

Метою даних груп є саме перевірка дотримання правил полювання, обігу мисливської зброї, наявності відповідних документів на зброю, а також правила поводження мисливців на воді.

«Хочеться нагадати мисливцям про випадки порушень, що ми фіксували в минулі роки, серед яких і летальні випадки під час полювання. І закликати дотримуватися всіх правил полювання та етики мисливця", - повідомив Олександр Коцар, керівник Кременчуцького відділу поліції.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 938 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1766 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0