Новини з 1996 року

Минув рік, а результату - нуль. Парк "Ювілейний" продовжують завалювати сміттям. ФОТО

Валерія Макряшина 29 серпня 2018 14:15 1016 0

Сміття в парку "Ювілейному", як виявляється, - питання актуальне завжди. Ще рік тому "Програма Плюс" писала про те, що відбувається в лісовій зоні вздовж нього, неподалік від пам'ятного знака "Героям АТО", де сьогодні відбувалися скорботні заходи.

Мешканці району були обурені тим, що не можуть гуляти з дітьми в цьому парку, бо частково він потопає у смітті, яке залишають "добросовісні" громадяни, зокрема безхатченки, які живуть неподалік від будівлі басейну "Нептун", що на вул. Першотравневій.  Пройшов рік - ситуація не змінилася. 

Картина, яку може побачити кожен городянин, який проходить повз лісову зону "Ювілейного" до парапета біля Дніпра, викликає дійсно не дуже добрі відчуття, точніше - огиду. Територія вздовж стежки завалена великими сміттєвими кучугурами, заростями й посохлими кущами, шприцами, екскрементами тощо. 

Кременчужани, що прогулюються парком, повідомляють, що за прибирання цієї частини ніхто не брався й не збирався братися.

"Це просто жах! Ось неподалік цих "кучугур" стоїть пам'ятник Героям, нашим кременчуцьким воїнам. Не соромно нашим комунальникам?" - обурюється місцева мешканка Світлана. 

 

 

Минулого року "Програма Плюс" оприлюднила карту, де чітко видно, що вищевказана на світлинах частина території відноситься до парку "Ювілейного". То чому ж її не хочуть прибирати - питання риторичне. 

 

 

Фотографії, зроблені 18 серпня 2017 року

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 112 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 277 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 632 0