Новини з 1996 року

Минулої суботи Ігор Бігдан розповів кременчужанам, як стати успішним блогером

Едера Бедьо 14 вересня 2015 17:00 939 0

У суботу, 12 вересня, у Просторі ідей, який знаходиться на вул. Чапаєва, 36-б, відбулася зустріч із відомим блогером Ігорем Бігданом. На захід завітали як представники місцевих ЗМІ, так і ті, хто лише планує пов`язати свою професійну діяльність з інформаційно-медійною сферою.

Тож під час лекції вуличного університету у рамках проекту «AlternEd» Ігор Бігдан розповів про те, як зароджувався блогінг в Україні, висловлював власне бачення сучасних соціальних мереж та радив, як знайти своє місце в них, давав поради тим, хто хоче стати блогером, хто хоче таким чином мати бізнес або ж реалізувати якісь інші власні цілі.

- Ви готові працювати по 10-15 годин на добу? - із таким питанням Ігор Бігдан звернувся до аудиторії, яка мовчанням і поодинокими відповідями у цілому зійшлась на відповіді «ні».

Успішний блогер розповів свою історію становлення у цій сфері, а також колег. Окрім того, зазначив, що важливо те, який саме вид блогінгу «приваблює» потенційного блогера, який має заздалегідь оцінити і власні можливості, і своїх конкурентів.

Едера Бедьо

Теги: Культура КременчукаЖиття КременчукаБлогінг

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись