Новини з 1996 року

Микола другий був. Балерина Матільда – ні. У Кременчуці без ажіотажу пройшов церковний базар. Фото

Олександр Курилов 06 серпня 2017 22:57 897 0

У Кременчуці минулого тижня – подія, яка повз широку громадськість пройшла практично непоміченою. І мова тут про церковний ярмарок, який у нашому місті став традиційним.

На такому ярмарку єпископ Кременчуцький і Лубенський Московського патріархату Миколай традиційно тягне в наше місто русский мир у всій його «красі» - з убивствами, війною на Донбасі, вкраденим Кримом та тероризмом.

Тож минулого тижня, окрім традиційних ікон, на  кременчуцькому церковному ярмарку можна було придбати портрет царя Миколи Другого, він же Микола Кровавий, навколо роману якого з балериною Матільдою у Москві сьогодні тривають дебати.

І учасників цих дебатів два – режисер на прізвище Учитель зі своїм художнім фільмом про царя та його коханку і  його опонент - така собі «прокурорша» з молитовним стоянням на прізвище Поклонська з Криму, яку наш єпископ Миколай, здається,  добре знає.

Але нам це для чого - такий міський ярмарок Московського патріархату з імперським наголосом?

Якщо нашому єпископу Кременчуцькому й Лубенському Миколою ця історія від кривавої неділі 1905 року й попа Гапона до розстрілу в Іпатіївському будинку у 1918-му – подобається, то це його проблеми.

Натомість пропагувати зайвий раз кременчужанам імперський світ – навряд чи потрібно. Достатньо й того, що ми бачимо на Донбасі – російських священиків, які освячують зброю, з якої потім стріляють по кременчужанах-вйськових ЗСУ.

Фото з ярмарку додаються.

І добре, що наші мешканці - люди мудрі. Черг за «дарами Волхвів», після продажу яких на церковних ярмарках приходять російські терористи Гіркіни  та Мотороли з кулеметами та гарматами, що ми бачили у Слов’янську,  в нашому місті не спостерігається.

Редакція дякує громадським активістам з кременчуцької групи С 14 за надані фото та порушену проблему: просування Московським патріархатом  у нашому місті незрозумілих для нас цінностей російського світу, що ні до чого хорошого не веде.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 201 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 213 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 370 0