Новини з 1996 року

Ми просто стали іншими. У Кременчуці вшанували пам'ять захисників України – учасників АТО. Фото

Олександр Курилов 29 серпня 2021 12:20 480 0

У Кременчуці сьогодні вшанували пам'ять захисників України, учасників АТО, які загинули на сході від рук проросійських терористів.

Й це відомі події 2014 року під Іловайськом, коли наших військових російська армія безкарно розстрілювала в «зеленому коридорі». І ми пам’ятаємо – як все було і коли. В День Незалежності, в 14-му році.

А сьогодні вже в парку «Ювілейний», біля невеликого меморіального знаку в пам'ять про ті події, зібралися колишні учасники АТО нашого міста, аби покласти квіти і вшанувати своїх побратимів, які не повернулися додому з цієї битви.  Хвилина мовчання, урочистий салют, військовий марш... Тож завжди ми будемо пам’ятати ці цифри  - 366 загиблих громадян України і понад 400 військових які потрапили в полон до російської армії, що вторглася на територію України. 

Звідси і одна думка у наших захисників й про неї розповів від мікрофону відомий військовий – Григорій Мілітинський. А його мрія і не тільки його – «це закрити власною рукою очі президенту східної держави - Путіну, який за свої злочини має лежати в домовині.». Інший хто виступив – відомий кременчуцький волонтер  Ірина Митрофанова, яка розповіла про те, як вбивали наших людей російські війська…

Загалом , атмосфера на заході – сумна і невесела бо подія важка. От тільки люди сьогодні не ті, ніж в 2014-му. Вже немає такої розгубленості й це можна побачити по нашим учасникам АТО, які пройшли війну з терористами і не зламалися. І вже ніхто не зламається – ми просто стали іншими.

Останнє про що слід додати - на заході вшанування памяті були присутні очільники міста, військові, волонтери, представники Національної Гвардії

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1788 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1870 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1783 0