Новини з 1996 року

Ми перші, ми й останні. Місця кременчуцьких шкіл за рейтингом Центру оцінювання освіти

Валерія Макряшина 13 вересня 2017 15:03 1670 0

Інформаційний освітній ресурс Osvita.ua склав рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Для складання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати ЗНО, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

Школи в таблиці ранжовані за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівська область. Друге і третє місця посіли Тернопільська та Київська області. Полтавська - на 15 місці.

 

 

У рейтингу по Полтавській області розмістилися 368 шкіл, серед них були обрані найуспішніші й не дуже.

Перше місце в рейтингу Кременчуку не дісталося, найкращим за результатами зовнішнього незалежного оцінювання у Полтавській області став Авіакосмічний ліцей №2 Національного авіаційного університету. 

А ось срібло отримав уже наш Кременчуцький ліцей №4, він займає другу сходинку у ТОП-рейтингу, а у Всеукраїнському ліцей посідає 171 місце, що є досить достойним показником. 

Трішки не вистачило до третього місця Кременчуцькій школі І-ІІІ ст. № 10 з поглибленим вивченням англійської мови. В обласному рейтингу вона на 4 місці, а  у Всеукраїнському посідає 347 сходинку. 

Також гарні результати показали випускники Кременчуцької гімназії №5 (15 місце) та випускники Кременчуцького колегіуму №25 (17 місце).

Найгірше склали зовнішнє незалежне оцінювання у школах №7, №29, №20 та ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Чи то вчителі недостатньо приділяли увагу підготовці до ЗНО, чи то самі учні нехтували навчанням, не маючи ніякого бажання успішно і без проблем вступити в обраний ВНЗ. Відповідь на це питання - невідома. 

Майже в кінці рейтингу, на 351 місці (з поданих у списку 368 шкіл)  - Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням фізичної культури та основ здоров’я, у Всеукраїнському рейтингу вона знаходиться аж на 9367 місці.

На 302 місці - Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 29, у ТОП-рейтингу вона посідає 7841 сходинку.

На 274 місці - Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, у ТОП-рейтингу він на 6939 місці.

Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 займає 250-те місце, у Всеукраїнському рейтингу - на 6261 сходинці.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись