Новини з 1996 року

МФК "Кремінь" оштрафували через поведінку фанатів

Ксенія Омельченко 18 липня 2017 14:40 578 0

16 липня «Кремінь» програв у Черкасах і втратив, окрім 3 очок, ще і 4000 грн.

Минулої неділі наша команда провела свій перший матч у першій лізі. Розуміючи бажання вболівальників побачити цю гру власними очима, а не «трансляцію», яку організував «Черкаський Дніпро», керівництво нашого клубу знайшло можливість безкоштовно виділити автобус для поїздки вболівальників до Черкас, ідеться в повідомленні на офіційному сайті клубу.

Футболісти команди, як і клуб, дякують усім уболівальникам, які поїхали підтримати «Кремінь» на цю гру, але... Як повідомив заступник директора клубу Вадим Маньковський, крім неприємної поразки, клуб пізніше отримав ще одну неприємну новину.

"За використання піротехнічних засобів на трибунах стадіону в Черкасах під час матчу нашими фанатами клуб "Кремінь" був оштрафований на 4000 грн.

Я розумію вболівальників, їхні емоції, що футбол це більше, ніж просто гра і так далі, але хіба наш клуб заслуговує подібного ставлення до себе навіть тим одним фактом, що знайшов можливість безкоштовно відправити їх на виїзд?

Так, ми завжди дякували і будемо дякувати нашим фанатам за підтримку, але хотілося б, щоб вона не мала таких наслідків для клубу в майбутньому. У зв'язку з цим хотілося б попросити фанатів на нашому першому домашньому матчі 22 липня не підвести клуб, щоб потім усім простим уболівальникам не довелося дивитися домашні матчі в інтернеті", - сказав Вадим Маньковський.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись