МФК "Кремінь" нарешті переміг у виїзному матчі

Ксенія Омельченко 31 липня 2017 13:33 386 0

Після стартових турів наша команда поїхала в Суми в статусі аутсайдера, в перемогу якого мало хто вірив. Та дива трапляються! Здається, після такої перемоги в першій лізі матч проти грізного "Колоса" має бути для кременчужан набагато легшим.

Результати матчу:

"Суми"  -  "Кремінь"     0:1

Матч третього туру розпочався о 17.00 на стадіоні "Ювілейний"

Арбітр: Олександр Павлюк (Київ)
Асистенти: Андрій Лібстер (Луганськ), Сергій Наскалов (Мукачево)

ПФК «Суми»: Литвиненко, Богачов, Лісовій, Бобров, Кошелюк, Муховиков, Махарадзе, Іванов, Бушман, Мединський, Лебеденко,
Головний тренер – Ілля Близнюк.

МФК «Кремінь»:
Онопко, Бичков, Квачов, Ентін, Ченбай, Прошенко (Кравчук 71’), Богданов, Тертишний (Саркісян 88’), Боровський (Степанчук 63’), Янаков (Горват 65’), Тимченко-к (В.Олійник 90’).

Головний тренер – Сергій Ященко.

З перших хвилин господарі заволоділи ініціативою на полі, «Кременю» лише за 10-15 хв. вдалося вирівняти гру. Перший кутовий приніс свої результати: з подачі Богданова Тимченко головою замкнув передачу в дальній кут – 0:1.

Сумчани мали можливість зрівняти рахунок, коли Янаков зіграв рукою й арбітр вказав на точку. Таким подарунком долі не дав скористатися голкіпер «синьо-білих» Віталій Онопко, він перевів м’яч на кутовий, врятувавши команду від гола.

До перерви «Кремінь» міг збільшити перевагу, але до кінця не змогли реалізувати свої моменти Янаков та Прошенко.

У другому таймі сумчани додали роботи воротарю  «Кременя», але рахунок на табло залишився незмінним на користь «Кременя».

У цілому варто сказати, що наші футболісти показали справжній характер і зуміли здобути перемогу в дуже важливий психологічний момент. Особливо зважаючи на те, що в «Кременя» в лазареті вже другий матч поспіль залишився Владислав Піскун, а в «Сум» на старті вийшли відразу троє гравців, які не так давно ще виступали в Кременчуці. Це Іванов, Лісовій і Бобров.