Новини з 1996 року

Мета виправдовує засоби? Сергій Галата, схоже, хоче зірвати куш ціною безпеки містян

Ксенія Омельченко 28 серпня 2018 18:10 1592 0

Горе-будівельник Сергій Галата, що мав би займатися благоустроєм міста, сьогодні, певно, вирішив наразити тисячі містян на небезпеку й приховати докази своєї недбалості.

Мова йде про пошкодження будівельниками, наближеними до влади Кременчука, електричних кабелів на вулиці Софіївській. Пригода сталася ще 14 серпня.

Тоді без відповідних дозволів приватне підприємство «Будмонтажпроект 17» Сергія Галати, якого вже можна назвати кременчуцьким Ілоном Маском, взялося розкопувати асфальт. Робили це екскаватором, якого там і близько не мало бути.

Через таку недбалість без електроенергії в мить  залишилися Перша поліклініка, телекомпанія «Візит», станція переливання крові, дошкільні заклади й купа світлофорів. Найбільше при цьому дісталося телекомпанії «Візит», бо були обірвані одразу два високовольтні кабелі телестудії. Як наслідок - місто на декілька хвилин залишилося без телесигналу.

Своєї провини в тому, що сталося, горе-будівельник, схоже, геть не вбачав. Бо, зруйнувавши чуже майно, палець об палець не вдарив, аби його відновити. Замість того, щоб усунути результати своєї діяльності, на адресу керівництва телекомпанії від горе-будівельника лунали погрози.

Зрештою, аби від дій пана Галати не страждало все місто, телекомпанія "Візит" відновила один з пошкоджених кабелів власним коштом, заплативши за чужу недбалість 40 тисяч гривень.

А ось долею іншого кабеля сьогодні наші фахівці були просто шоковані. Сергій Галата, який, певно, думає, що зробив уже забагато доброго для містян, вирішив другий високовольний кабель просто присипати землею, а зверху, звісно, закласти плиткою.

І це при тому, що телекомпанія «Візит» письмово зверталася і до нього, і до мерії, яку, здається, все влаштовує, з проханням полагодити та привести до ладу зруйноване обладнання, і лише потім продовжувати свій «благоустрій».

Та ані горе-будівельник, ані мерія, схоже, телекомпанію не чують. Інакше як пояснити, чому тяганина з цими електромережами триває вже два тижні?

Не думають винуватці пригоди й про кременчужан, які цілком можуть постраждати, якщо завершити укладання плитки. Адже оголений високовольний кабель та, наприклад, дощ – речі не сумісні і можуть завершитися плачевно для будь-якого перехожого.

Тож телекомпанія «Візит» вкотре звертається до представників влади Кременчука з прохання не допустити біди. Адже жодні гроші чи плитка не варті того, щоб наражати на небезпеку городян.

Читайте також: Які вони - комунальні нещастя нашого міськвиконкому? Про Сергія Галату як еталон кременчуцького хамства

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 596 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 996 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1450 0