Новини з 1996 року

Мешканців Кременчука запрошують безкоштовно вчитись програмуванню

Ксенія Омельченко 27 квітня 2017 14:33 436 0

Україна має величезний потенціал стати світовим лідером у сфері інформаційних технологій. Ця галузь сьогодні є однією з небагатьох, які продовжують рости і розвиватися, незважаючи на непросту ситуацію в країні. Саме тому все більше й більше українців намагаються перепрофілюватись в IТ.

І досить вдало. Навіть жарт поширюється у соцмережах: 
"Українські програмісти настільки суворі, що зламують Сервер Microsoft на калькуляторах".

Для того, щоб більше українців долучалися до новітніх технологій та аби кожен мав змогу зробити свій перший крок у IT-сфері,  фонд BrainBasket запустив масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування.

Даний курс дозволяє всім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що надає слухачам хорошу базу для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. 

Заняття проводяться у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн. Аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні проводитимуть у центрі Кременчука двічі на тиждень по 1,5 години.
 


 

Як зазначають організатори, навчальні програми базуються на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford) і дають розуміння основ програмування та знайомлять з найбільш популярними мовами програмування (C, Python, JavaScript, HTML/CSS).

Участь у програмі не потребує попередніх технічних навичок, подати заявку на участь можуть усі охочі.

Ключовими критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Також у рамках проекту в усіх навчальних групах передбачені квоти для учасників АТО та переселенців. Для участі в програмі необхідно заповнити анкету та виконати тестове завдання (Ви отримаєте його після реєстрації).

 

 

 

 

Теги: Освіта Кременчукапрограмування

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись