Новини з 1996 року

Мешканці віддалених сіл Кременчуцького району скористалися послугами пересувних амбулаторій

Ксенія Омельченко 09 листопад 2018 13:18 282 0

Учора, 8 листопада, 31 мешканець чотирьох віддалених невеличких сіл Кременчуцького району скористалися можливістю пройти базові медичні обстеження на пересувних амбулаторіях «Комплексні медичні послуги», які до них прибули з Полтави. Про це повідомляє Полтавський обласний Центр здоров'я.

Бригади медичного персоналу складалися з фахівців Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру та Кременчуцького центру первинної медико-санітарної допомоги.

Вони на двох пересувних амбулаторіях виконали бажаючим діагностичні процедури: виміряли артеріальний тиск, вагу, зріст, визначили індекс маси тіла, зняли електрокардіограму та взяли біоматеріал для лабораторних досліджень (загальний аналіз крові, визначення рівня глюкози, ризиків утворення тромбів, біохімічний аналіз крові).

Щоб пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями було зручніше потрапити в амбулаторію, використовували гідравлічні підйомники. Вони стали дуже в нагоді, адже кілька пацієнтів за станом здоров’я не могли подолати сходи.

Зазначимо, що вже четвертий місяць поспіль мешканці Полтавщини мають можливість скористатися послугами, що здійснюють медики на цих пересувних амбулаторій. Робота проводиться завдяки реалізації субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області», Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку "Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 286 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 395 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 523 0