Новини з 1996 року

Мешканці Першотравневої скаржаться на скажених кременчуцьких мотоциклістів. Заборонити в нічний час!

Олександр Курилов 07 травня 2018 15:41 1224 0

Кременчужани просять мера Малецького захистити їх від скажених мотоциклістів, які після 23-00 на максимумі роботи двигунів і під музику нагадують мешканцям міста про своє існування.

Таку петицію на сайті міськвиконкому оприлюднив житель Вадим Новіков.

"Питання дуже важливе й назріло давно. З початком весни в Кременчуці щодня проходять мотогонки на вулицях. Просимо заборонити будити вночі людей гучними звуками музики з машин і ревом мотоциклів.

Або хоча б обмежити час цього свавілля. Заснути з відчиненим вікном після 23:00, якщо вікна виходять на дорогу, практично неможливо. Особливо це стосується таких вулиць, як Першотравнева, Перемоги, Троїцька. Закон дозволяє обмежувати або забороняти дорожній рух на окремих вулицях. Сподіваємося на розуміння з вашого боку і що з цього питання будуть вжиті заходи», - з таким проханням до міського голови Кременчука звертаються його виборці.

Слід додати, що підписання цієї петиції триває, однак втілювати її в життя ніхто не буде. Максимум, що можуть самі громадяни, – це викликати поліцію в таких випадках.

Однак тут інша проблема – патрульній поліції Кременчука сьогодні теж не до цього й у цих правоохоронців інші справи, про які знають тільки вони самі.

Втім реакція мера з цього приводу буде й патрулювання вулиць, які називає кременчужанин, буде посилено.   Мотоциклісти теж відреагують – будуть проводити свої змагання вже на інших вулицях, там, де поліції немає.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3752 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 148 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 356 0