Новини з 1996 року

Мешканці першого Занасипу більше не довіряють меру Кременчука Віталію Малецькому. Депутатська комісія

Олександр Курилов 11 серпня 2016 17:51 700 1

Жителі Першого Занасипу, під будинками яких сьогодні хочуть спорудити 12-поверхівку, вже не довіряють міському голові Кременчука Малецькому й не просять у нього допомоги.

Остання  ж людям потрібна, бо з новим будівництвом сонячне світло в квартири мешканців потраплятиме аж трохи більше 2-х годин щодня.

Це засідання депутатської комісії Кременчуцької міськради з питань екології та земельних ресурсів сьогодні, під час якого громадяни просили депутатів міськради захистити їх від забудовника – ТОВ «Набережна квартал».

Причина – новій багатоповерхівці потрібно передбачити прибудинкову територію – 3660 квадратних метрів, а цього через брак вільної площі зробити неможливо.

Відповідно, дитячий майданчик уже після завершення будівництва, вочевидь, стоятиме біля дороги з рухом у шість смуг.

Тож депутати міськради розбиралися з питанням: як сталося, що землю під саме будівництво вони виділили, а про прибудинкову територію забули, й запитань з цієї теми було багато…

«Скажіть, будь ласка, ось на останніх виборах ви підтримували на виборах в мери міста кандидатуру нинішнього міського голови Віталія Малецького. Чому ви тепер не звертаєтеся до нього по допомогу?» - з таким запитанням репортер звернувся до представника будинкового комітету скаржників Івана Тура.

«Так, ми підтримували Малецького на виборах й зверталися вже до мера міста по допомогу не так давно. Але кого ми мали підтримувати? Малецький – не олігарх», - зазначив у відповідь представник будинкового комітету, який не став вдаватися до розповіді про шефа нашого міського голови – нинішнього нардепа від «Волі народу» й колишнього представника фракції ПР в парламенті Юрія Шаповалова.

«Ми заявили міському голові, що розчаровані відсутністю підтримки», - додав Іван Тур.

 

 

Теги: Городской глава Кременчуга

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Влад Мирюш 11.08.2016 20:48

Это же хорошо что солнце светить не будет! Летом что хорошего когда оно жарит в квартиру ?

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1859 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0