Новини з 1996 року

Мешканці міста вчора дихали сірчаним ангідридом – начальник екологічної лабораторії виконкому Дворецков

Олександр Курилов 25 травня 2018 14:43 1098 0

Кременчужани, які вчора, з 20-00 до  півночі, скаржилися на жахливий запах у повітрі, дихали сірчаним ангідридом, або SO2. Саме тому на місце події, зокрема на Молодіжний, виїжджала спеціальна екологічна лабораторія.

Таке повідомлення у відповідь на критику щодо бездіяльності цього підрозділу мерії оприлюднив начальник лабораторії Віктор Дворецков.

«Нам теж не подобається сморід і ми виїжджаємо на прохання громадян. Лише цього разу ми були на Молодіжному чотири рази – двічі на плановій перевірці, двічі - на позаплановій. Однак маю сказати, що екологічна лабораторія не є оперативною службою й для того, аби ми виїхали у вихідний день чи увечері, потрібен час, аби зібрати працівників», - додав співрозмовник.

За його словами, відповідні служби міста склали акт щодо екологічного порушення. Яке саме підприємство Північного промислового вузла вчора  пішло в наступ із сірчаним ангідридом, чиновник не уточнював.

Останнє, про що слід додати, – Віктор Дворецков лише два місяці тому  став керівником екологічної лабораторії. Що сталося з попереднім керівником - на це запитання у виконкомі не відповідають.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 99 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 229 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 360 0