Новини з 1996 року

Мешканці Кременчука можуть стати «таємними клієнтами»

Валерія Макряшина 02 липня 2020 17:45 518 0

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує кременчужан взяти участь у дослідженні «Таємний клієнт», мета якого – з’ясувати рівень задоволеності клієнтів від отриманих у центрах та бюро послуг, їх повноту та зрозумілість, а також ввічливість спілкування працівників.

Стати «таємним клієнтом» може будь-хто, повідомляється на сайті Мін'юсту. 

Для цього потрібно звернутися в центр з надання БВПД чи бюро правової допомоги та отримати реальну послугу.

Зокрема: правову інформацію; складання непроцесуальних документів (заяв, скарг, запитів, тощо); консультацію, роз'яснення щодо користування земельними ділянками (для власників земельних ділянок); доступ до безоплатної вторинної правової допомоги; захист; представництво інтересів (зокрема в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування); складання документів процесуального характеру.

Після цього потрібно дати оцінку якості організації роботи та обслуговування, заповнивши онлайн-анкету, розміщену на офіційному сайті системи БПД.

Заповнюючи анкету, варто спиратися на суб’єктивний досвід, а також на власні уявлення про якість, доступність, простоту, зручність та належний сервіс центрів та бюро правової допомоги.

«Дослідження «Таємний клієнт» - це ще один механізм для вдосконалення системи. Зважаючи на думки та зауваження клієнтів, нам вдасться підвищувати якість надання безоплатної правової допомоги в Україні та її доступність», - наголосив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1204 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2203 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2819 0