Новини з 1996 року

Мешканці будинку по вул. Воровського,1 проти будівництва біля їхнього будинку

Андрій Михайленко 02 лютого 2016 13:03 743 0

А віце-мера з питань будівництва Дмитра Кравченка було звинувачено в лобіюванні інтересів забудовника.

Своє невдоволення мешканці будинку по вулиці Воровського,1 (район політехнічного університету та кафе "Ахтамар") висловили вчора у виконкомі під час засідання депутатської земельної комісії. 

Причиною невдоволення називалося рішення міськради від 26 травня 2015 року, яким підприємцю Світлані Ковальовій дозволено будувати молодіжний центр на місці, де розташовані їхні приватні сараї.

Як зазначив один із мешканців даного будинку, на ці сараї нині оформлено технічні паспорти, а незабаром має відбутися офіційна реєстрація права власності. 

З приводу суперечливого рішення міської ради йшов спір, а депутат Роженко висловив припущення про те, що ділянка, на якій розташовано сараї, могла бути виділена під будівництво шляхом введення в оману. 

Сам же звинувачений віце-мер Кравченко заявив, що буде позиватися до суду за фактом, на його думку, безпідставних публічних звинувачень на його адресу з боку мешканців будинку №1 по вулиці Воровського.

Присутній на комісії представник забудовника Ковальової Олег Анісов повідомив присутнім, що мешканцям будинку пропонувалися замість сараїв інші приміщення. Судячи з негативної реакції машканців будинку в бік забудовника, досягти згоди по цій пропозиції забудовника не вдалося.

Конфлікт між мешканцями будинку та забудовником стане предметом розгляду наступного засідання земельної комісії депутатів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЗемля Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 140 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 298 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 649 0