Новини з 1996 року

Мешканці будинку на вулиці Софіївській лишилися без адекватного водопостачання

Марина Баніт 27 листопад 2017 11:08 594 0

До редакції газети "Програма Плюс" звернулися мешканці будинку 68 по вулиці Софіївській. Вони повідомляють про те, що в їхньому будинку проблеми з водопостачанням.

У даному будинку на першому поверсі розташоване КП "Теплоенерго". Але це не перешкоджає УЖКГ не виконувати свої обов'язки. Час від часу в будинку вода в крані тече по краплинах. Щоб набрати кастрюлю води, треба "пів години чекати. Купатися взагалі неможливо - за дві години ледь набирається тазик води, щоб можна було хоча б трохи обмитися".

Така проблема в будинку трапляється час від часу. Мешканці будинку вважають що проблема пов'язана з появою "Теплоенерго" на першому поверсі. Вони там щось переобладнували, і після цього періодично стається таке.

Спеціалісти УЖКГ раніше приїжджали на виклик і виправляли проблему. Останнього ж разу сталися перебої ще рік тому. Щоб  вирішити проблему, яка є в декількох стояках, викликали спеціалістів. Але комунальники, приїхавши на виклик, полагодили лише один стояк. Іншим мешканцям навіть не повідомили, що були. Після цього ті, кому не полагодили, звернулися повторно до управляючої компанії. І от уже протягом року там відповідають, що "вам уже ремонтували".

Тож обурені мешканці міста звертаються через "Програму Плюс" до керівників та до міського голови Віталія Малецького! Вони просять звернути увагу на їхню проблему - цілий рік без водопостачання. При цьому просять підійти до проблеми комплексно й оповістити людей, щоб вони могли надати інформацію про дійсний стан водопостачання в будинку, і УЖКГ усунула проблему у всьому будинку, а не частково.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1038 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1916 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 896 0