Новини з 1996 року

Мешканці будинку на Першому Занасипу змушені жити з мерзенними сусідами та жахливою каналізацією. ФОТО

Людмила Скачко 10 вересня 2019 14:45 374 0

Жителі будинку №27, що на Першому Занасипу, скаржаться на роботу своєї управляючої компанії "Місто для людей".

Справа в тому, що в одному з під’їздів на початку минулого місяця сталося коротке замикання в електричному щитку, внаслідок якого в мешканців цього під'їзду зникло світло. Щоб не було ще гірших наслідків, одна жителька, біля квартири якої сталося замикання, просто посеред ночі зателефонувала в кол-центр компанії "Місто для людей" і заявила про цю проблему.

Працівники управляючої компанії були, на диво, оперативними - прийшли наступного дня. У щитку замінили автомати, які згоріли. На цьому їхня робота нібито закінчилась. Проблема полягає в тому, що причиною замикання став звичайний дощ, який не витримали старі й тонкі, немов папір, стіни та дах. 

Виникає питання: хто повинен усувати наслідки негоди? Як розповіли "Програмі Плюс" самі мешканці будинку, завдяки ігнору їхньої управляючої компанії, проблем у них назбирався цілий букет. 

 

 

Про недоліки в роботі компанії "Місто для людей" можна говорити вічно, адже вони якщо й беруться за роботу, то зазвичай не доводять усе до кінця.

Наприклад, мешканці будинку також скаржаться на своїх сусідів - тарганів, але варто зазначити, що така ситуація склалася не лише в цьому, а й у інших будинках, розташованих поруч.

Звичайно ж, працівники компанії провели дезінсекцію, але зробили це лише в підвалі будинку, тому таргани, які вижили, втекли вище і просто через  вентиляцію або ж через люстри заповзають у квартири.

Люди вже просто втомилися боротися зі шкідниками, а вивести їх самотужки дуже важко.

До управляючої компанії також телефонували, розповіли все, але за місяць так ніхто й не прийшов і зовсім нічого з цим не зробив, тому жителям будинку доведеться розділяти своє житло з новими квартирантами.

 

 

Чому завелися таргани? Виявляється, голуби якимось таємничим способом потрапляли до трубопровідної шахти і через те, що не могли звідти вибратися, просто гинули, тому і з’явилися таргани.

Та проблеми в цьому під'їзді нікуди не поділися: після останнього дощу почав протікати дах, а на другому поверсі прорвало каналізаційну трубу. На даху працівники компанії щось, може, й зробили, а от з трубою - біда. Що б там не було, а калюжа під дверима в людей нікуди не дівається, хоча жителі будинку самі її постійно прибирають.    

«Хоч вони й лазили на той дах, але чи щось зробили, буде видно, лише коли піде знову дощ», - говорить жителька 27 будинку.

Оплата за утримання цього будинку складає 4,4031 грн за 1 м кв, з одного мешканця - по 207,80 грн в місяць.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 729 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 780 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 974 0