Новини з 1996 року

Мешканці багатоповерхівки протестують проти гаражів, які лобіює мер Кременчука Малецький

Олександр Курилов 14 лютого 2020 09:55 624 0

Міський голова Віталій Малецький і начальник УЖКГ Іван Москалик сьогодні серйозно посварилися з мешканцями багатоповерхівки №75 та інших, що на пров. Герої Бреста.

Предмет суперечки на засіданні міськвиконкому, на яке прийшли кременчужани,  – гаражі, які людям ставлять під будинок.

Щоб їх поставити, комунальники вже спиляли дерева, які враз стали аварійними і нахиленими.

Тож чиновники говорили, що такі споруджувати біля будинку можна, а громадяни зачитували меру Малецькому архітектурні вимоги з розміщення гаражів, зокрема цитували йому норми віддаленості будівель від багатоповерхівок.

Інше, що доводили люди меру, – авто з цих гаражів будуть виїжджати у двір будинку, а не на вулицю.

Цікаво, що цього разу мер  Малецький боровся за ці гаражі, як голодна людина за кусень хліба, тобто стояв на цьому до останнього й без будь-яких натяків на компроміс.

Міський голова розповів громадянам, що в нього є таке право - поставити гаражі на відстані 6 метрів від багатоповерхівок.

Ще обіцянки від мера – новий гаражний кооператив, який тут споруджують, – буде огороджений і освітлений.

Інше, на чому наголошував міський голова, – біля багатоповерхівок є дитячі майданчики (за що мешканці мали б дякувати – авт), а всього гаражів буде 38.

У підсумку, за обіцянкою мера, все знову переміряють, але гаражі там будуть  за будь-якої погоди і навіть буде паркан із металевої сітки в цьому гаражному кооперативі.

З того, що вразило на засіданні чиновників,  – це сам міський голова Віталій Малецький, який відстоював ці гаражі з такою переконливістю, яку до цього ні в чому не проявляв.

І слід так розуміти, що для такої наполегливості мера є причини. 

Мова про зручні умови для власників авто, які живуть у цьому районі. А живуть тут різні люди, зокрема й заступники міського голови, й він сам теж, до речі, живе неподалік.

І погано, що люди цього не розуміють – гаражі ці для блага, але не мешканців революційного будинку, які прийшли на засідання міськвиконкому з протестом,  а для чиновників, які в цьому районі живуть.

Тож чиє авто в цьому гаражному кооперативі ми побачимо першим - самого мера  Кременчука Віталія Малецького чи керівника його апарату  - відповідь на це запитання ще буде.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1685 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2750 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1668 0