Новини з 1996 року

Мешканка Полтавщини мати побила сина. Але він до неї претензій не має

Артем Кузьменко 17 квітня 2021 09:50 343 0

12 квітня в Шишацькому районному суді Полтавської області розглянули справу про притягнення до кримінальної відповідальності місцевої мешканки Лорини К. Їй інкримінують ч. 2 ст. 125 ККУ (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я).

Жінка заміжня, має середню освіту, ніде не працює і раніше не судима.

Судом встановлено, що Лорина ввечері 22 лютого 2021 року в себе вдома, перебуваючи під дією алкоголю, посварилася зі своїм неповнолітнім сином і під час конфлікту лупонула його по голові один раз скляною пляшкою і тричі – дерев'яною палицею.

Порушниця повністю визнала свою вину, але пояснила, що удар палицею був лише один. Суддя відповів, що недоцільно перевіряти обставини, оскільки жінка вже повністю визнала вину.

Потерпілий підтвердив усю інформацію, вказану в обвинувальному акті. Він сказав, що з мамою помирився і претензій не має, на суворій мірі покарання не наполягав.

Лорину засудили до року обмеження волі, замінивши його на рік іспитового терміну, зобов'язавши періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти його про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Відповідне рішення опублікували на порталі ЄДРСР.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 50 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 104 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 326 0