Новини з 1996 року

Меру та депутатам запропонували в соцмережах оприлюднили інформацію про рух коштів по рахунках комунальних підприємств

Андрій Михайленко 31 січня 2017 17:50 922 0

Дана пропозиція прозвучала від депутата міської ради Оксани Піддубної у формі депутатського запиту.

Депутат Кременчуцької міськради Оксана Піддубна сьогодні на сесії міськради зачитала депутатський запит, який стосувався оприлюднення інформації про рух коштів на рахунках комунальних підприємств у соцмережі Facebook.

За її словами, на звернення кременчуцьких представників політичної партії «Національний корпус» вона розробила проект рішення «Про затвердження переліку інформації, яка підлягає обов'язковому оприлюдненню на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету підприємствами комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та їх дочірніми підприємствами».

Даний документ був переданий до міськради і незабаром повернутий депутату, посилаючись на його нібито невідповідність нормам чинного законодавства.

Депутат з цим не згодна. І вважає за необхідне інформацію про рух коштів по рахунках підприємств комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та їх дочірніх підприємств розміщувати у вигляді сканкопії відповідних документів: договорів з додатками, додаткових угод, рахунків-фактур, платіжних доручень, актів прийому-передачі, актів виконаних робіт оприлюднити на офіційних сторінках розпорядників у соціальній мережі Facebook, принаймні до тих пір, поки буде знайдена технічна можливість для оприлюднення інформації на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.

Вона просить міськраду в разі підтримки даного запиту почати оприлюднення даної інформації на офіційних сторінках розпорядників у соціальній мережі Facebook з 14 лютого 2017 року.

Однак сьогодні депутати даний запит не підтримали.

Читайте також: А Ви за тотальну онлайн-звітність з боку нашої міської влади?

«Якщо ви там свої фотографії розміщуєте, це не означає, що там можна розміщувати офіційні документи», - зауважив Піддубній мер Кременчука.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди КременчукаКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 432 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 633 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 659 0