Новини з 1996 року

Меру пощастило. Він у маршрутках не їздить. Наші інфарктні перевезення

Олександр Курилов 03 липня 2017 09:30 695 0

У Кременчуці сьогодні – день традиційного колапсу в перевезенні пасажирів. Традиційний, бо маршрутки забиті пасажирами, як діжки оселедцями, й це враховуючи те, що ні учні шкіл, ні студенти сьогодні до місць навчання не їдуть.

«Що у вас трапилося – маршрутні таксі вкрали чи водії потікали?» - з таким запитанням репортер звернувся до водія маршрутного таксі, яке сьогодні, на відміну від минулого тижня, приїхало на зупинку транспорту переповнене.

Пояснення водія  - начебто у них на підприємстві нічого не відбулося, й маршрутні таксі їздять зранку з інтервалом вісім хвилин.

А от звідки пасажири – це вже питання не до нього, хоча й відповідь є. Громадяни їдуть з Молодіжного, з перевезенням людей з якого – проблеми.

Про що слід додати – це про запитання: є транспортний колапс сьогодні чи ні? І тут найкраще робити висновки міському голові Кременчука Віталію Малецькому. Він у нас любить їздити по місту і дивитися або на кіоски, або на ями на дорогах.

Тож декілька разів для нього сісти в переповнену маршрутку на Молодіжному й доїхати до міськвиконкому – не є проблематичним. Можливо, після цього наш пан мер погукає в кабінет до себе свого кума, начальника транспортного відділу виконкому, і розповість йому все, що відчув на собі.  

Але ще краще було б, якби вони вдвох сіли хоч раз у маршрутне таксі й  проїхалися з одного кінця міста в інший.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 137 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 228 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 252 0