Новини з 1996 року

Меру Кременчука пропонують відкрити безкоштовні курси англійської. А воно йому потрібно?

Олександр Курилов 21 липня 2016 21:27 511 0

Мешканці міста пропонують міському голові Віталію Малецькому дещо наблизити Кременчук до цивілізації та відкрити нові можливості.

Про це йдеться в новій петиції від кременчужанина Олександра Шамрая.

«Шановний Віталію Олексійовичу, пропоную Вам запровадити в нашому місті безкоштовні курси англійської мови, оскільки англійська - це мова міжнародного спілкування, освіти, бізнесу... Вона усуває бар'єри між людьми та відкриває великі можливості. Такий проект, успішно запроваджено у Києві, Харкові, Полтаві. За вашої особистої підтримки та підтримки міської державної адміністрації мешканці Кременчука отримують можливість розпочати вивчення мови чи покращити її рівень», - зазначено у петиції,  яку відкрито для збору підписів.

Єдине, що сама петиція через штучні проблеми з авторизацією для підписання, які запроваджені міським головою Малецьким,  не набере  необхідних 250 голосів. І таких петицій, які ніхто не втілюватиме в життя, на сайті мерії сьогодні 27.

Штучні проблеми – це коли за вказівкою мера міста фахівці комп’ютерного відділу виконкому запровадили авторизацію через банкінг. Після такої «новації» пана Малецького підпис петицій фактично  у Кременчуці зупинився. Нововведення виявилося для мера корисним – відтепер громадяни не можуть діставати нашого градоначальника своїми  масовими зверненнями через Інтернет.  

 

Теги: 2820

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись