Новини з 1996 року

Меру Кременчука Малецькому не залишають шансів. У Фейсбуку – опитування від Kremenchug Evgeniy

Олександр Курилов 06 липня 2017 11:04 1441 0

У міського голови Кременчука Віталія Малецького – новий життєвий іспит. Останній для нього підготував мешканець Хайфи й, вочевидь, добрий знайомий нашого мера, користувач мереж -  Kremenchug Evgeniy.

Сам іспит носить форму опитування, в якому дописувачам  сторінки «Кременчуг», що у Фейсбуку,  пропонується відповісти на питання, як вони ставляться до нашого мера.

Можливі відповіді з цього приводу такі:

він працює тільки для себе і для своїх господарів,  з варіантами: він для мене – не мер, найгірший мер в історії Кременчука й таке інше.

Втім у прихильників нашого міського голови є також можливість висловити протилежну точку зору. Зокрема, підтримати думку, що наш мер, пан Малецький  – порядна людина, він працює, але у нього не все виходить, або просто висловитися за те, що нашим мером користувач Інтернету - кременчужанин  задоволений і без пояснень, чим саме.

Про що слід додати – опитування в мережі  Фейсбук тільки розпочато, але кількість тих, хто вважає, що наш мер працює тільки на себе і на своїх господарів (вочевидь, тут уже мова про нардепа Шаповалова) у шість разів  перевищила кількість тих кременчужан, які мером задоволені.

Про що слід додати – це про саму ініціативу, зокрема, чому мешканець міста Хайфи, який сам родом з Кременчука, вирішив запитати городян про їхнє ставлення до пана  Віталія.

І, здається, найбільш реальна версія: автор опитування та наш мер добре знають одне одного, а нині просто мова про те, як Віталій Малецький сам дотримується тих життєвих принципів, які декларував кременчужанам під час своєї виборчої кампанії. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись