Новини з 1996 року

Мережу кременчуцьких «секондів» можуть закрити. Через те, що люди влаштовують там справжні облави

Артем Кузьменко 30 жовтня 2020 14:15 471 0

Сьогодні, 30 жовтня, в Кременчуці проходить засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Традиційно перед розглядом питань заслухали керівників міста в різних сферах і першою виступила заступниця Людмили Жорняк, яка доповідає про те, що мобільні групи проводять рейди закладами міста й виявляють порушення.

Крім того, що дехто з працівників різних закладів неправильно носить маску й не веде журнали з санобробки приміщення, нагадали, що й відвідувачі «не святі». На засіданні показали відео, на якому перед входом у «секонд» зібралася купа людей, про дистанцію між якими можна тільки мріяти. Всі зібралися в купу й чекають відкриття магазину.

Як тільки двері відчинили, всередину починають забігати люди і в масках, і без них. Звісно ж, ніхто їм на вході температуру не міряє.

Досить цікаво бачити на відео автомобіль охоронної служби, який лише спостерігає за всім дійством.

Члени засідання попросили доповідачку переказати власнику мережі цих секонд-хендів, що якщо така ситуація повториться, його магазини можуть закрити до кінця карантину. Щоправда, Віталій Малецький, який був присутній на засіданні виконкому й з медициною і прогнозуванням пов’язаний лише опосередковано, спрогнозував, що карантин закінчиться у 2025 році.

З яскравим прикладом можна ознайомитися на головному фото – саме це відео показали членам виконкому. Ще один приклад – з Telegram-каналу h.kremenchug, де на вул. Олександра Халаменюка є ще один секонд-хенд, і ситуація там така ж сама.

Наостанок доручили написати наказ про закриття мережі, але поки що без дат.

 


Джерело відео: h.kremenchug

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 600 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 829 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1034 0