Новини з 1996 року

Мережі "Маркетопт" та "Оптовичок" оштрафовані за неправдиву рекламу

Андрій Михайленко 10 вересня 2015 16:08 8222 0

Адмінколегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафовано 14 суб'єктів господарювання на 140 тис. грн., які працюють під торговим знаком для товарів і послуг "Оптовичок" та "Маркетопт". Про це повідомляє прес-служба  контролюючого органу.

Як встановили представники АМКУ, представниками торговельних мереж "Оптовичок" та "Маркетопт" використовується реклама "Де продукти реально дешевше?", "Зрівняй ціни" та "Завжди низькі ціни". На думку перевіряючих, така реклама може сприйматися споживачами, що ціни в магазинах "Маркетопт" та "Оптовичок" є нижчими в порівнянні з іншими торговими точками.

"Повідомлення в рекламі ставить суб'єктів господарювання (магазини "Маркетопт" та "Оптовичок". - Ред.) в більш вигідне становище та надає недобросовісні переваги серед інших суб'єктів господарювання, які діють на тому самому ринку.

Тобто Підприємець (мережі "Маркетопт" та "Оптовичок". - Ред.) міг посилити свою конкурентну позицію та отримати неправомірні переваги у конкуренції не завдяки власним досягненням, а шляхом поширення неправдивої інформації щодо низьких цін на товар",  - зазначає голова територіального відділення АМКУ Полтавської області Володимир Оніщенко.

Представники торговельних мереж "Маркетопт" та "Оптовичок" визнали факт вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та мають прибрати вищевказану рекламу, що випливає зі змісту повідомлення прес-служби АМКУ.

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 557 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 451 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 506 0