Новини з 1996 року

Мера в Кременчуці поки що не буде? КСУ заблокував призначення переможців місцевих виборів

Артем Кузьменко 29 жовтня 2020 11:50 890 0

Конституційний Суд України заблокував призначення керівних кадрів органів влади, в тому числі переможців місцевих виборів, які пройшли 25 жовтня. Про це повідомила пресслужба Національного агентства із запобігання корупції.

Все через те, що КСУ, через подання в тім числі і нардепів з партії  Віталія Малецького "За майбутнє" та ОПЖ, позбавив НАЗК доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади.

Оскільки рішення лише нещодавно прийняв Суд, законодавство під нього ще не адаптували й коли це станеться – невідомо. Але без декларації жоден керівник держоргану не може отримати офіційне призначення.

 

«КСУ фактично заблокував реалізацію результатів місцевих виборів. Оскільки призначення кандидатів, обраних на посади, зокрема голів обласних, районних рад та їх заступників, можливе лише після проходження ними спецперевірок».

 

Голова НАЗК зазначив, що КСУ своїм рішенням не лише знищує антикорупційну систему в Україні, а й паралізує роботу органів місцевого самоврядування та всього державного апарату.

Тож по всій Україні й конкретно в Кременчуці кінець місцевих виборів, який затягнувся, невідомо коли завершиться. А ті, хто перемогли на виборах, не знають дат, коли можна буде приступити до своїх обов’язків.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 555 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 805 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1168 0