Новини з 1996 року

Мера Малецького звинуватили в неправильному розподілі бюджетних коштів

Валерія Макряшина 12 лютого 2019 13:10 686 0

Черговий камінь у город мера Малецького полетів сьогодні, 12 лютого, на засіданні комісії житлово-комунального господарства під час розгляду питання про урізання грошових надходжень кременчуцьким пільговикам, серед яких є не тільки ветерани війни, а й інваліди та почесні жителі Кременчука. 

Поки пан мер завзято кладе плитку в парках та скверах, страждають інваліди, яким просто нічим платити за комунальні послуги за тарифами, які є чи не найвищими в Україні. 

На засіданні стало відомо, що, наприклад, недоплата інвалідам по зору 1-ї групи (за програмою "Турбота") становить 50% річних асигнувань, тобто 900 тисяч гривень. Один із членів комісії заявив, що Малецький неправильно розподіляє кошти. 

Віце-мер з фінансів Тетяна Неіленко відповіла, що кошти розподіляються згідно з бюджетним кодексом. За її словами, передусім гроші виділяються на заробітну плату, продукти харчування та медикаменти.

Було запропоновано відкласти прийняття бюджету за минулий 2018 рік. Але більшість депутатів від такої пропозиції відмовилися.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись