Новини з 1996 року

Мера Малецького, який дав добро на відгодівлю свиней у «Міському саду», підозрюють в лихих намірах

Олександр Курилов 28 серпня 2017 17:31 913 0

Кременчуцького міського голову Віталія Малецького, який сьогодні оголосив про своє погодження на посилену відгодівлю за рахунок міського бюджету свиней та кіз у парку «Міський сад», громадяни підозрюють у поганих намірах.

Зокрема, в тому, що в’єтнамських свиней уже на Новий рік, як тільки  наберуть вагу, місцеві чиновники запустять на шашлик.

Це – відгуки мешканців міста, які висловлюють свій подив з приводу рішення нашого мера щодо фактичної організації підсобного цеху виконкому з виробництва м’яса, зразка тих, які існували при кожній військовій частині в СРСР.

Отже, користувач Інтернету Геннадий Маляр висловлює впевненість, що до Нового року буде шашлик.

Натомість кременчужанин Глеб Горошинский говорить так: "Капець. За парком взагалі є якийсь архітектурний нагляд чи всі фанатизми мера будуть туди впихувати?"
Точка ж зору користувача Александр Чуйко – до логічного завершення справи тут дечого не вистачає. Зокрема, тримати в парку корів.

Про що слід додати – громадяни також закликають нашого міського голову не поспішати з утриманням кіз та козлів.

Цю справу можна спростити й для початку дозволити мешканцям тамтешнього району й не тільки, але всім громадянам приватного сектора Кременчука, починаючи з Кохнівки й завершуючи Ревівкою та дальнім Крюковом, хто займається тваринництвом, ганяти власних кіз на пасовисько в парк «Міський сад».

Користувач  Max Neporada радить з цього приводу таке:

«Кіз і козлів можна переселити з-під пивзаводівського шляхопроводу. Господар залюбки погодиться провести свою отару в Міський сад через півміста, щоб погодувати її соковитою травичкою на халяву. Заодно і бажання тримати козлів у місці громадського відпочинку відіб'є надовго».

Про що слід додати – такий песимізм з приводу намірів нашого міського голови – не у всіх читачів.

Є громадяни, які, навпаки, підказують, де можна взяти додатково жолуді, аби ними годувати тварин.

І прохання таке.

Людмила Велика: "Прошу відділ благоустрою періодично приїжджати до мого двору по вул.Насосній, 58 по жолуді. Біля двору росте дуб, якому 150 років, - красень, єдине дерево на нашій вулиці, люди завжди під ним відпочивають, це легені району Костроми. Проблема з прибиранням листя -  мішків не дають, а треба багато пакетів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 266 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 367 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 506 0