Новини з 1996 року

Мера Малецького просять зателефонувати Івану Москалику. Як людям пробити в снігу дорогу в аптеку ?

Олександр Курилов 26 січня 2016 15:46 791 0

Мешканці будинку №1-а, що на вул. Приходька,  звертаються до мера міста Віталія Малецького, аби останній допоміг їм прокласти пробити сніжний завал до найближчої аптеки.

Зрозуміло, що громадяни  знають – міський голова Кременчука на лікарняному, тож вилітати з ліжка s їхати з лопатою в руках до них на тракторі - непотрібно. Достатньо лише прислати снігоочищувач до будинку, що під мостом, у районі автошколи.

«Мені 70 років. Сама сьогодні відкидала сніг. Тридцять метрів пройшла, але більше не можу. Сили скінчилися.  Ніяк дійти до аптеки. Куди не телефоную – кажуть: нічим допомогти не можуть. Що робити – ніяк дійти до аптеки, а ліки потрібні», - скаржиться кременчужанка на сніговий полон, у якому опинився цілий будинок.

У свою чергу редакція таке прохання оприлюднює.

Сподівання, що мер міста хоч і на лікарняному, але зателефонує начальнику УЖКГ Івану Москалику. А той, у свою чергу, зателефонує в КАТП 1627 і якесь авто хоч колесами, але сніг утрамбує так, аби люди могли вийти зі свого двору.

Одночасно це ж повідомлення редакція перешле на відділ оперативного контролю міськвиконкому Кременчука, чиновники якого, у випадку якщо сніг ніяк прибрати, самі сходять по ліки для кременчужанки в аптеку.

Теги: міське комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 263 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 651 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 506 0