Новини з 1996 року

Мера Кременчука теж перевірятимуть. Сумний діалог начальника міської поліції з активістами сьогодні

Олександр Курилов 26 грудня 2017 15:02 769 0

Майже годинна зустріч громадських активістів Кременчука, представників ГО "АТО.Майдан.Кременчук"  з начальником відділу поліції міста Віталієм Ботвиною, що відбулася сьогодні у відділі на вулиці 29 Вересня, завершилася одним.

Надалі поліцейські нашого міста разом з громадськими активістами, кишені яких перевіряють на вході до міської ради в дні проведення депутатських сесій, також перевірятимуть і кишені наших депутатів та міського голови.

У всіх, хто заходитиме в міськвиконком у такі критично-сесійні дні, шукатимуть у кишенях заборонені речі: газові балончики, ножі й інше таке непотрібне.

А от решта на цій зустрічі такою оптимістичною не була. Й завершилося все показом відсутності елементарної культури нашого начальника міської поліції, який вийшов із заходу не прощаючись і зрозуміло, що без ніяких домовленостей про подальший діалог правоохоронців з громадянами.

Активісти порушували питання про засилля в Кременчуці гральних клубів й отримали відповідь, що в цьому питанні все складно і є відділ по боротьбі з економічними злочинами.

Ще самих активістів більше цікавило ставлення поліцейських до них самих і такої пропаганди на зустрічі, коли громадяни кажуть своє, а головний правоохоронець міста Ботвина – своє, аж 40 хвилин на відео.

А от що не порушували, так це старі міські проблеми: безконтрольні генделики, відсутність відеокамер на вулицях міста й відсутність можливості в мешканців спілкуватися з самою поліцією.

У нас мало хто бачив свого дільничого раніше й так само мало хто бачить свого дільничого нині. А побачити місцевого поліцейського начальника - це вже з надзвичайної фантастики.

У підсумку ж – ніяких домовленостей, крім однієї: вивчати кишені в міськраді всіх, хто йде у виконком на сесію міськради,  досягнуто не було.

Жодного натяку на співпрацю з громадянами новий начальник міського відділу поліції пан Ботвина не оприлюднював. Зрозуміло, що й громадяни такого бажання теж не виявили.

Натомість усе звелося до одного – побалакали й заплакали.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись