Новини з 1996 року

Мера Кременчука Малецького тягнуть до кримінальної відповідальності. Віце-мер Проценко проти

Олександр Курилов 28 травня 2017 11:40 1819 0

У Кременчуці – новий скандал, що пов'язаний з Молодіжним парламентом Кременчука, громадською організацією,  якою фактично керує помічник міського голови Кременчука Віталія Малецького – Світлана Пищита.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку мешканцям міста повідомляє заступник мера Кременчука  Руслан Проценко.

За його словами, йдеться про кримінальну справу проти мера Кременчука Віталія Малецького. Предмет справи -  виділення сумновідомому Молодіжному парламенту міста приміщення за одну гривню на рік.

За тим, що повідомляє Руслан Проценко, – мерія буде боротися й для такого залучить молодь. Такі можливості у міського голови Малецького – виставити навколо міської прокуратури учнів усіх 28-и шкіл міста – є. Тож прокурору буде весело.

Про що слід додати й про що віце-мер мовчить – вочевидь, кримінальна справа проти мера нашого міста пов’язана не лише з виділенням приміщення, за що міському голові мали б просто виписати антикорупційний протокол.

У цій справі, здається, є ще одне – грантові кошти  програми ПРОООН, витрату яких сьогодні з’ясовують в Україні. Й Кременчук тут – зі своїми нікому не підзвітними проведеннями «форумів» Молодіжного парламенту на одному з головних місць.

Втім наскільки це відповідає дійсності й що ще закидають меру міста, окрім здачі приміщення за одну гривню в рік, уже сам міський голова, який оголосив війну правоохоронним органам, розповість у понеділок.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 209 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 307 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 460 0