Новини з 1996 року

Мера Кременчука Малецького «доїдають» у Фейсбуку за низьку якість перевезень. Незадоволені його кумом

Олександр Курилов 13 вересня 2017 14:23 1499 0

Кременчуцького міського голову Віталія Малецького знову звинувачують у поганій організації перевезень мешканців громадським транспортом. І такі нарікання громадяни оприлюднюють не вперше й не вдесяте.

Сьогодні ж свої враження з надання громадянам транспортних послуг, а вони у Кременчуці є одними з найдорожчих в Україні, оприлюднила відомий волонтер нашого міста Алла Заможська.

І пише вона таке.

«Виталий Малецкий - сьогоднішній квест з поїздкою мене дуже "порадував". Ще більше порадували у вашому відділі транспорту. Дайте мені, будь ласка, відповідь, хто той геніальний дядько, який вирішив Вам сказати, що оте називається пасажировмісним транспортом?..

Сидіння перероблені. Настільки, що мої коліна впиралися в сусідні. Дитина на руках була змушена сидіти боком, бо по-іншому неможливо взагалі. В проході стати може лише ОДНА людина. А щоб вийти - інші лягають на сидячих.

На зупинці "Героїв України" розгорівся скандал. Люди 10 хвилин чекали маршрутки, які просто їхали повз. Майже до "Гвардійської" жіночка розказувала водію, який він дебіл. Пасажири дружно посилали до мера. Якщо ви думаєте, що вони щось гарно сказали - ви дуже помиляєтесь», - зазначає у своєму дописі кременчужанка.

Інше, про що вона розповідає, – це про хамство з боку працівників відділу транспорту міськвиконкому, де замість того, аби розібратися в ситуації й вжити заходи, почали роздавати поради, кому, як і чим їхати на роботу.

«…Офігенна порада, зважаючи на те, що я її не питала. Але доводжу  до вашого відома, що тролейбус теж пройшов лише один, тому його порада (працівник відділу пропонував виходити на роботу раніше і їхати тролейбусом) -  якась недолуга. А зважаючи на те, що я про це не питала, то вважаю це хамством відділу транспорту - вказувати людям, як їздити на роботу. Маршрутки під номером 15 зменшили, щоб випустити їх на 17-ий. Шановний пане мер, скажіть, будь ласка, хто напоумив Вас до цього ідіотизму?

Якщо на маршрутах є 20 маршруток, то, знявши їх з 15 маршруту і пустивши по 17, ви не зробили нічого. Проста математика - від зміни доданків сума не міняється. Щодо маршруток, які в офігенному стані, буду щодня фотографувати додані сидіння, зняті сидіння. Хоча це не має смислу - маршрутка 3 Б як їздила, так і їздить уже два місяці з відірваним сидінням. Люди, хто має пораду, як змусити нашого очільника міста перестати маятися дурнею і зрозуміти, що ВЕЛИКОВМІСНІ маршрутки - це автобуси? Не ті машинки, які в Іспанії, Туреччині та Італії підвозять пасажирів від трапа літака до терміналу, а АВТОБУСИ. До речі, в них уже познімали бокові сидіння, щоб більше влізло пасажирів», - зазначає у своєму дописі  Алла Заможська.

Останнє, про що слід додати, – це реакція чиновників на скаргу. А такої реакції немає взагалі, однак є лише нагадування людей, що в нашому міськвиконкомі Кременчука немає спеціалістів у тому ж відділі транспорту, але є куми.

І перший,  хто там кому кум, – уже наш мер Віталій Малецький є кумом начальника відділу транспорту міськвиконкому пана Івашини.

Іншого, як-то нормальних перевезень людей у громадському транспорті, у нас, на жаль, і немає.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2652 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3112 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3554 0