Новини з 1996 року

Мерія розпочала службове розслідування стосовно корупційних дій віце-мера Декусара

Валерія Макряшина 07 вересня 2018 12:27 1740 0

Незабаром у кременчуцькій мерії розпочнеться службове розслідування відносно заступника міського голови Валерія Декусара.

Про це повідомляється у зареєстрованому 5 вересня розпоряджені мера. 

"З метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню заступником міського голови Декусаром Валерієм Володимировичем адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, з урахуванням подання Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області № 105-8643 вих. 18 від 06.08.2018, керуючись ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», постановою Кабінету Міністрів України № 950 від 13.06.2000 «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження міського голови від 21.12.2015 № 363-Р «Про розподіл обов'язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови та керуючим справами виконкому міської ради» зі змінами, враховуючи розпорядження міського голови від 31.08.2018 № 536-КВ «Про надання відпустки Малецькому В.О.», - йдеться в документі. 

Нагадаємо, 12 вересня Валерій Декусар, будучи віце-мером Кременчука, не виконав свій обов'язок як суб'єкта декларування щодо своєчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

А саме: Валерій Декусар своєчасно не вніс повідомлення про отримання грошової допомоги в розмірі 480 000 грн, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дані віце-мер вніс аж 20 березня.

8 червня цього року Автозаводський суд Кременчука визнав Валерія Декусара винним у вчиненні адміністративного правопорушення за статтею про корупцію й оштрафувала його на 1700 гривень, зобов'язавши при цьому додатково сплатити судовий збір у розмірі 352 гривні. Після цього віце-мер звернувся до Апеляційного суду Полтавської області, аби він скасував рішення Автозаводського районного суду Кременчука. Однак Апеляційний суд Полтавщини залишив віце-мера Кременчука Валерія Декусара у списку корупціонерів. Також прізвище віце-мера буде у списку осіб, які допустили порушення Антикорупційного законодавства. 

Тож тепер спеціальна комісія в мерії буде проводити службове розслідування питання щодо вчинення корупційних дій В. Декусаром та умов, що сприяли цьому.

Передусім слід перевірити госпіталі, де чиновник лікувався, адже на суді це була одна з його основних причин затримки вчасного внесення даних. У документі також вказується, що службове розслідування проводитиметься без відсторонення заступника міського голови Декусара Валерія Володимировича від виконання покладених на нього посадових обов’язків.

Також відомо, що "перевіряти причини та умови вчинення заступником Валерієм Декусаром адміністративного правопорушення" спеціальна комісія, на чолі якої - заступник мера Володимир Пелипенко, буде до 8 жовтня 2018 року. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1299 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2292 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2910 0