Новини з 1996 року

Мер виділить гроші на табло з інформацією про черги в ПСМД. Гроші для подолання черг – не виділить

Олександр Курилов 26 лютого 2018 16:08 648 0

Міський виконавчий комітет профінансує проекти громадського життя, які спрямовані на покращення ситуації в місті.

Серед таких – не лише спортивні та дитячі майданчики, але й більш інноваційні речі – інформаційне табло для оповіщення черговості пацієнтів при прийомі в медичній установі.

Про те, що все в нас буде добре й відтепер у чергах у наших поліклініках можна буде не лише сидіти, стояти чи лежати в очікуванні, але й дивитися на просування свого прізвища в цій же черзі, говориться в проекті рішення міськвиконкому.

Це проект рішення Кременчуцького міського виконавчого комітету про фінансування минулорічних проектів з громадського бюджету, для чого податки громадян спочатку перекинуть із загального фонду міського бюджету до спеціального фонду.

А далі ці кошти в сумі 2,9 мільйона гривень буде перераховано розпорядникам: міському управлінню освіти, медицини для фінансування проектів, за які проголосували громадяни.

«А вже після цього розпорядники фінансуватимуть проекти. Зокрема, електронне табло про черги в одному з центрів надання первинної медичної допомоги. У цьому ж кошторисі й реконструкція освітлення у ЗОШ №26», - таке пояснення «Програмі плюс» від заступника міського голови Тетяни Неїленко.

Слід сказати, що табло з інформацією про черги - справа дуже корисна. І приклад - такий. Ось приходить кременчужанин у Третю поліклініку, аби здати аналізи. А у відповідь йому в реєстратурі кажуть: звісно, аналізи ви здасте, але через три дні, бо черга.

І тепер, сидячи три дні поспіль у черзі, аби здати кров з пальця, мешканець міста може дивитися, як поступово і впевнено три дні поспіль його прізвище просувається на електронному табло.

І це нормально!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2462 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2490 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3729 0