Новини з 1996 року

Мер розповів, що прогулював ВНЗ на врученні нагород переможцям учням-науковцям

Марина Баніт 13 квітня 2017 17:52 1074 0

Сьогодні в міськвиконкомі урочисто вшановували переможців другого обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Міський голова Віталій Малецький привітав присутніх та закликав не лишати добру справу наукової діяльності. Він наголосив, що цього року 11 ліцей найкращий, попри те, що про директорку Бикову Наталію «пишуть, що вона когось не пускає». (Мабуть, мова про судову справу з батьками, через те, що ніхто в школі не знав про зникнення дітей початкових класів, а директор провину не визнала. Натомість вона звинуватила батьків. Але у той самий час батьків навіть у школу не пускали на поріг. - Ред.)

 Малецький додав, що, незважаючи на це, ліцей найкращий і тепер у ньому найкраща спортивна зала. Тут реклама пішла про нардепа Шаповалова, який, за словами мера, відремонтував спортивну залу капітально.  Також мер розповів і про те, що він не вважає проект мосту через Дніпро нездійсненною мрією, як над ним сміються в пресі.

І знову міський голова розповів про всі свої вищі освіти й про те, що він сам навчався в політехнічному. Розповів і про те, що прогулював київський ВНЗ, бо в кременчуцькому стільки знань отримав, що, навіть прогулюючи пари, складав вдало екзамени. Не забув розповісти й про медичні заклади, які реформуються. Також підкреслив роль промислових підприємств у нашому місті. Розповідь була дуже докладною, довгою і все про себе, про Шаповалова та про «заслуги».

Тож далі почали вручати нагороди – почали з 11 ліцею, який став переможцем другого обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Директора Бикову Наталію з учнями-переможцями запросили наперед.

 До нагороди запрошували директорів та учнів.

Далі запросили  учнів:

колегіуму №25 та директора Москалик Тетяну,

ліцею №4 та директора Михайлик Любов,

 ліцею №30 та директора Шиян Ольгу,

 гімназії №6 та директора Шаповал Олену,

гімназії №5 та директора Оксаніченка Сергія,

школи №10 та директора Мамон Наталію,

школи №22 та директора Гербас Ганну,

школи №12 та директора Івановського Сергія.

Також за вагомий внесок у становлення та розвиток Полтавського територіального відділення Малої академії наук України нагородили директора департаменту освіти Москалика Геннадія та методиста КМНМЦ, президента Кременчуцького наукового товариства учнів «Мала академія наук».

За підготовку Обласних призерів нагородили найкращих наукових керівників: Лашка Сергія, Никифорову Олену, Заяц Наталію, Садовничу Світлану, Маркевич Віталія, Головко Олену, Вишинську Тетяну, Джавахішвілі Сергія, Карпенко Світлану, Слухаєвську Ольгу, Ковтун Валентину.

Також переможців привітали ректор Кременчуцького університету імені Остроградського Загірняк Михайло, президент КМФМАН Сьомик Олена та переможець конкурсу Зеленська Юлія.

 

 

Теги: Освіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 385 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 862 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3369 0