Новини з 1996 року

Мер проти рішень депутатів виплатити 20 млн грн Теплоенерго і проти будівництва теплогенераторів

Марина Баніт 20 червня 2018 09:50 786 0

Такий проект рішення про будівництво теплогенеруючих потужностей напередодні обговорювали члени депутатської комісії. Його під час виконкому озвучив міський голова Віталій Малецький.

Присутній на виконкомі голова комісії Олександр Плескун наполягав на прийнятті до розгляду цього питання. Та Віталій Малецький заперечив цей проект рішення, мотивуючи тим, що він не є законодавчо обгрунтованим.

Читайте також: 4700 крюків'ян злі на Малецького: квіти, тролейбуси, приймальні купує, а на опалення грошей немає

Але пообіцяв, що протягом дня з цього приводу будуть збиратися наради й спільно зі спеціалістами будуть обговорюватися шляхи виходу.

За прикладом мера члени міськвиконкому не підтримали прийняття на сесію цього проекту рішення.

Також мер заперечив і проект рішення про виділення "Теплоенерго" грошей з бюджету на погашення боргу перед ПАТ КВБЗ в сумі 20 мільйонів гривень.

Мер сказав, що перекинути гроші з соціальних програм на погашення боргів, які виникли внаслідок несплати боргів приватними особами, - це неприпустимо. Ми покажемо всім, що можна не платити за комунальні послуги. А чому тоді в мешканців Молодіжного ми маємо забирати соціальні програми та віддавати гроші мешканцям Раківки? Чому ми не сплачуємо за борги мешканців Молодіжного?

Плескун пояснив:

- Ми вже давали матеріальну допомогу тимчасово "Теплоенерго". Тому пропонуємо не забирати щось у когось, а дати тимчасово можливість розрахуватися з боргами, щоб людям дали тепло в опалювальний період. Ми пропонуємо перекинути невикористані капітальні видатки.

Малецький наполягав:

- 51 мільйон грн винна держава й вони мають платити, а не з міського бюджету платити.

Якщо ми допоможемо поворотно, то точно це не буде 20 мільйонів. І не можна виконком зобов'язувати реалізовувати це рішення. Це має бути проект рішення на сесію.

Мер і його підлеглі не прийняли рішення. Плескун відповів:

- Сесія буде 26 липня, ми нічого не встигнемо, якщо зараз це не вирішувати. Давайте терміново це вирішувати. Немає відповідних дій. Назвіть сьогодні план дій.

Депутати зауважили, що міський голова буде вічно збиратися, поки всі в нього з'їдуться з відпусток, а питання важливе.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2575 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2585 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3815 0