Новини з 1996 року

Мер не прокоментував вартість цьогорічного святкування Дня міста

Ксенія Омельченко 10 вересня 2018 12:00 720 0

Сказав лише, що пиво в скляних пляшках продаватися не буде.

Мова про сьогоднішнє засідання виконавчого комітету міськради Кременчука, під час якого комітет одноголосно прийняв проект рішення про проведення в місті фестивалю «Солодкий Кременчук».

Проект не викликав ні в кого питань, крім депутатки Оксани Піддубної. Її зацікавили три питання, але відповідь від мера отримала лише на два.

Перше було пов'язано з місцем проведення святкування. Депутатці здалося, що святкування буде проводитися і в парку "Міський сад" і в "Придніпровському". Та під час обговорення виявилося, що це не так. Місце зустрічі єдине та незмінне - парк "Придніпровський".

Друге питання стосувалося пункту в тексті рішення "...про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв..." Мер Віталій Малецький пояснив, що це пункт, який забороняє продавати алкоголь у скляній тарі на певній території під час святкування. Це, на його думку, убезпечить присутніх на фестивалі.

І третє  - в яку суму обійдеться місту "Солодкий Кременчук" цього року? Від цього питання мер відхрещувався як міг. Сказав, що святкування Дня міста, Нового року та інших масштабних свят закладено в бюджет міста. Ось там і треба шукати відповідь на це, здавалося б, просте питання.

І тут варто додати, що цьогорічний "Солодкий Кременчук" просто оповитий таємницями. Адже довгий час було невідомо не тільки вартість святкування, а й те, хто приїде вітати кременчужан. За словами віце-мера Руслана Проценка, це будуть зірки українського масштабу.

Але минулими вихідними журналісти дізналися, що першого дня (22 вересня) містян розважатимуть The ВЙО (гурт з Кобеляк), Артур Боссо (він же Григорій Кандя з Криму) та Містер Big boss (теж не надто розкручений музичний проект). Масштаб, звісно, український, але якщо згадати "Солодкий Кременчук 2016",  то викликає сумний осад. 

З іншого боку, це лише програма на перший день. І містяни ще можуть очікувати справді гарне свято за 400 тис. грн свої податків. А саме така вартість цьогорічного фестивалю вказана в "Стратегії розвитку міста Кременчука".
 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1039 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1484 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1922 0