Новини з 1996 року

Мер Малецький зробив таємний вибір - Муніципальну поліцію очолить "правосекторівець" Максим Березін

Олександр Курилов 03 січня 2017 15:39 1757 1

Міський голова Віталій Малецький призначив сьогодні таємним рішенням  керівника комунального підприємства «Муніципальна поліція».

Останнім став той, за кого просили учасники АТО нашого міста, – 32-річний Максим Березін, повідомили «Програмі плюс» у міськвиконкомі.

Читайте також: Гроші Кременчука: "Муніципальна поліція" наступного року відкусить від міського бюджету 3,2 млн.грн., а потім - 10

Натомість його конкурент і теж учасник АТО Юрій Хмарук на посаду керівника цього підприємства – не призначений.

Тож є сподівання, що у молодого Максима  Березіна, який не дуже задіяний у нині квітучих міських інтригах, буде досвідчений в апаратних справах заступник.

Слід додати про те, де прізвища Максима спливає найчастіше.

Отже, переглядаючи Інтернет, можна побачити, що Максим Березін брав участь у виборах до парламенту (не у Кременчуцькому окрузі).

Також він виступав на сесії облради проти діючого керівника Кременчуцького військового ліцею. Ще його прізвище можна побачити серед списку волонтерів.

Перед цим, ще в грудні 2014 року пана Березіна фактично було обрано завгоспом тодішнього очільника кременчуцького осередку "Правий сектор" Ігоря Чадюка.

Читайте також: Гроші Кременчука: як витрачатимуть бюджетні кошти на комунально-муніципальну поліцію

 

 

 

 

Останнє, про що варто нагадати, – вибір між кандидатами на посаду директора робив міський голова Віталій Малецький. Серед усього – самі кандидатури ним перевірялися, в тім числі й на негативні відгуки зі свого оточення й звідси саме рішення.

На завершення - Максим підписав контракт про призначення у кабінеті заступника мера з комунальних питань Валерія Декусара, якому й надалі підпорядковується. 

 

 

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

петро 03.01.2017 22:50

господин Курилов читаю в общем постоянно Ваши статьи , о бойцах АТО и волонтёрах ., хочу обратить Ваше внимание (может мне так показалось или я чего то не понимаю)но Вы их как то делите,(с под тишка) на плохих и хороших. ..Хотя между ними и нет единства(смотрим распределение денежного довольствия горисполкомом), что их рассорило.,почему каждый старается грести себе,,,,почему такое общее неуважение друг к другу..,всушники плохо отзываются о добробатовцах и на оборот..., те и другие ненавидят батальон Кременчуг,за то ,что те не воевали на передке, а все участники АТО...как то знаете непонятно ,что там происходит..Судя по статье Вы, что то не досказываете.,краем проходите по Чадюку(а ведь он герой майдана,доброволец ,побратим ) Хотелось , что бы Вы написали на эту тему ., раз яснили нам непонятливым ,почему в городе, три организации АТО ..,пять и более организаций волонтёров ..,за что они живут (читаеш статьи ...так они ни где не работают ,митингуют, дома под горисполкомом, в судах, задержаны даже в Киеве ) ,что они требуют.,Очень много людей хотели бы эту статью,,, За ранее благодарны ....или СЛАБО,,,

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 250 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 658 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1140 0