Новини з 1996 року

Мер Малецький і його друзі. Хто у нашого мера приятель, тому й вся мерська підтримка

Олександр Курилов 13 березня 2019 15:15 837 0

Міський виконавчий комітет надасть можливість наближеним до мера Кременчука Віталія Малецького підприємцям просувати свій бізнес без проблем і з відсіканням можливих конкурентів, щоб свої люди не втрачали в прибутках.

Про це йдеться в проектах рішення міського виконавчого комітету, які оприлюднено на сайті мерії.

За тим, що пропонується, – в найближчі двадцять днів виконавчий комітет прийме дві такі резолюції.

За першою -  фізичній особі-підприємцю Радіонову Кирилу Сергійовичу буде погоджено розміщення пересувної тимчасової споруди для реалізації безалкогольних напоїв та морозива на території скверу "Сосновий".

За другою - теж підприємцю Радіонову Кирилу Сергійовичу буде погоджено розміщення пересувної тимчасової споруди для реалізації солодкої вати, поп-корну та безалкогольних напоїв на території комунального закладу культури "Міський парк культури та відпочинку "Придніпровський".

Слід сказати, що «Програма плюс» нічого не має проти продажу поп-корну дітям хоч у сквері, хоч у парку, хоч на вулиці, бо це вигідна справа для бізнесу. Єдине, що в такий бізнес не всі вписуються, лише один чоловік – приятель нашого міського голови на ім’я Кирило Радіонов.

І наш міський голова стоїть на захисті інтересів цього чоловіка міцно.  Однак є питання: чому так?

І мова тут про приклад від березня 2018 року, коли розглядалося таке ж питання з прізвищем цього ж підприємця, якому тоді надали дозвіл на розміщення кіоску  у сквері «Сосновому». Головним аргументом  прийняття рішення було оголошення про «патріотизм» пана Радіонова.

Позаминулої зими він єдиний у місті причепив відвал на свій джип і чистив сніг на території лікарні "Придінпровська".

Однак цієї зими підприємець від такої традиції відмовився й сніг біля лікарні він не чистив навіть лопатою, але ділянку для розміщення своїх торгових кіосків у парку та сквері отримає.

Звідси й запитання, але вже до самого мера Малецького. Пане мер, що сталося з вашими друзями, інтереси яких ви просуваєте, й куди зник їхній кременчуцький запал у вирішенні міських комунальних справ?

Звісно, ми знаємо про зв'язок між вами і вашим товаришем, але чи не можна, щоб ваш протеже не втрачав свій активний дух.

Бо інакше всі ці дозволи на розміщення об’єктів торгівлі в парках та скверах можна було б розіграти на аукціонах між представниками бізнесу. Й це мало б більше користі для міста, ніж те, що є сьогодні, коли ваш товариш користується всіма перевагами вашого мерства, а інші підприємці про це можуть тільки мріяти.

Фото – з минулого року, коли меру Малецькому потрібен був аргумент, щоб пояснити, чому він віддає перевагу своїм друзям. Нині все це робиться вже без пояснень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 990 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1833 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 850 0