Новини з 1996 року

Мер Малецький взявся оплачувати послуги адвокатів коштами, які передбачені для дітей. Що сталося?

Олександр Курилов 27 лютого 2021 10:00 447 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький придумав оригінальний спосіб оплати праці адвокатів, які, слід так розуміти, - захищають його в судовій справі щодо подвійної оплати ремонту в бюджетних закладах нашого міста.

Втім так це чи ні й чи йдеться в цьому випадку про міську дитячу спортивну школу №2, де Віталій Малецький веде боротьбу проти колишнього директора, – ми ще побачимо й мер розповість.

Натомість сьогодні міськвиконком оприлюднив дивний проект рішення.

І зміст того, що приймуть, такий. Пункт перший – зменшуються бюджетні асигнування загального фонду по напрямку  «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту» КЕКВ 2282 «Окремі заходи з реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» на суму 55 000,00 грн, які були заплановані на заходи, та через введення карантину не проводились».

Натомість на цю ж суму збільшується «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 55 000,00 грн для реєстрації договору та оплати рахунків за надання послуг з адвокатської діяльності».

І питання тут одне - що це за термінова справа, за яку доводиться платити, й хто в ній адвокат, для оплати роботи якого довелося використовувати кошти, зекономлені на дітях?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 842 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1271 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1727 0