Новини з 1996 року

Мер Малецький VS кременчужани - боротьба проти 5 гривень за проїзд набирає обертів. Петиція на сайті мерії

Марина Баніт 16 травня 2017 14:50 1181 0

Це шанс реабілітуватися! Кременчужани вирішили боротися з мером та його командою за право їздити в недорогому та комфортному транспорті. Але потрібна підтримка.

Кременчужани ніяк, окрім диванних переговорів у соцмережах, не відреагували на підвищення тарифів на проїзд до 5 гривень.

Але дехто написав петицію до мера.

Федоренко Інна Петрівна написала до мера звернення:

«Ви піднімаєте ціни на послуги перевезення пасажирів? Ці послуги не виконуються зовсім! Маршрутки в жахливому стані. Якщо приватна особа не справляється, то я пропоную взяти на свій контроль міської адміністрації. Приватник байдуже ставиться до цього бізнесу. Якби він не набивав свої кишені, а періодично міняв маршрутки, щоб не їздити в смердючих, прокурених, гуркотливих маршруточках, які розвалюються. Проїзд не повинен підвищуватися. Немає причин! Перерахуйте та перевірте ще раз!».

Насправді люди вже просто не вірять міському голові, який по всіх основних пунктах, якими міг би завоювати довіру, зраджує кременчужан. Люди бачать, що твориться в місті із забруденням екології, з хабарями в медицині, з директорами шкіл, судовими розправами «неугодних», неправомірними децентралізованими тарифами на комунальні послуги, розподілом бізнесу та землі, розтрощенням місцевого бюджету, з дорогами, ремонтами тощо...

Натомість хтось собі дозволяє те, що не міг дозволити ніколи до нинішнього періоду правління. Тож коли черговий раз мер міста, всупереч здоровому глузду, стає не на бік населення, виникає питання, а яка вигода приймати непопулярні рішення спонукає діяти так? Але це невідоме науці явище, яке на має доказів і відповідь на це питання вголос казати не можна.

Тож усе, що лишається людям, коли їх гвалтують, – розслабитися та отримувати задоволення. А кременчужанами таки користуються...

Тож зневірені у фіолетових кременчужани опустили руки та просто намагаються творчо виживати серед тих сюрпризів, що підкидають чиновники.

Серед виживання у транспортному питанні, то по можливості пересідають на тролейбуси, яких дуже мало і не всюди вони є. Більш спортивні пересідають на велосипеди, хоча це тільки під час доброї погоди. Кому не так уже й далеко - ходять пішки.

З дня подорожчання маршрутники більше затримуються на зупинках. Окрім години пік люди намагаються не сідати в дорогі маршрутки. Звичайно, є й ті, для кого переплата в 300 гривень на сім’ю це не проблема, але, на жаль, їх меншає.

Як повідомляла "Програма Плюс", депутат Терещенко виступив на захист населення та запропонував скасувати підвищення вартості проїзду. Натомість мер гаряче відстоював інтереси перевізників.

У соцмережі люди постять фото з маршруток, коли пасажирів перевозять незадовільно й у переповненому транспорті, закликають один одного мирно бойкотувати перевізників – не сідати в маршрутки.

Денис Терещенко пообіцяв довести справу до суду. Тож кременчужани можуть поки що у пасивному режимі долучитися до встановлення істини – підписати петицію небайдужої кременчужанки. Хоч щось треба робити, з чогось починати.

 

Теги: Вартість проїзду у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 188 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 625 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 478 0