Новини з 1996 року

Мер Малецький від сьогодні – вже у відпустці. Поїде на море – не Чорне. Ризикує жахливо

Олександр Курилов 28 липня 2017 10:31 900 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький з сьогоднішнього дня  - у третій річній офіційній відпустці. Натомість на роботу наш мер вийде 11 серпня.

Нинішня відпустка Віталія Малецького – вже третя з початку року. Під час першої наш мер крутив хвости слонам на Цейлоні й годував їх пальмовими гілками, в другій – оглядав Литву з Білоруссю. Тепер же, й тут до бабці за прогнозом не ходи, – наш градоначальник їдуть на моря.

Зрозуміло, що море, куди їде, – не Азовське й не Чорне, але яке саме – Середземне чи Червоне  – у міськвиконкомі на це запитання не відповідають.

Про що слід додати – загалом Віталій Малецький – чоловік ризиковий. І причина тут – замість себе, на традиційну біду для всіх, він залишив керувати містом свого першого заступника Володимира Пелипенка. А цей чоловік під час відсутності мера стовідсотково знайде, як відзначитися.

Зокрема, минулого разу перший віце-мер відзначився так, що в мешканців міста накрилися мідним тазом субсидії за газ і тепло, які мали б нарахувати у квітні-травні, але не нарахували через його помилку в офіційному документі.

Що буде цього разу й чим саме нас «порадують» знову – побачимо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 137 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 833 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 879 0