Новини з 1996 року

Мер Малецький цього року буде гребти сніг лопатою тільки для реклами. Нарада у виконкомі

Олександр Курилов 11 листопад 2016 13:23 874 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький цього року не буде сам чистити сніг лопатою, але це робитимуть його підлеглі. Звісно, якщо робитимуть.

А ще – цього року у нас чиститимуть від снігу дороги аж 80-а одиницями техніки, а КАТП 1628 засипатиме всі вулиці чистою сіллю, якої купили 2070 тонн.

Це перший заступник міського голови Володимир Пелипенко (мер у невідомій відпустці) провів сьогодні нараду з  керівниками комунальних підприємств.

Сама нарада попереджувальна – всім розповіли, що цього року слід боротися зі снігом і кожного послухали. Інакше - буде, як завжди.

З того, що оприлюднили, зрозуміло одне – особливих змін у справі очищення шляхів від снігу не буде й мало хто реагуватиме на ситуацію швидко.

Те ж саме і з теплом у наших маршрутках, де, у відповідності до резолюцій наради мерії,  взимку має бути відносно тепло, але з того, що є сьогодні, – вітер у салонах аж свистить через дірки.

Втім усе може бути й по-іншому, а сьогодні мова тільки про власні спостереження.

Щодо снігу, то такий  у міськвиконкомі чекають наступного тижня й він буде мокрим. Тобто поки що жодних загроз не прогнозується, а сама нарада, проведена першим віце-мером, є лише нагадуванням. І воно таке -  міський голова Кременчука Віталій Малецький і керівник УЖКГ Іван Москалик для реклами та картинки в телевізорі цього року теж розмахуватимуть лопатами, але очищувати місто від снігу лише самі удвох точно не планують.   

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 575 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 974 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1428 0