Новини з 1996 року

Мер Малецький та його заступники "намалювали" собі хороші зарплати. Про приниження кременчужан

Валерія Макряшина 11 вересня 2019 14:42 1273 0

Здається, міський голова Кременчука Віталій Малецький та його заступники в наше місто приїжджають тільки у справах, а насправді вони живуть десь далеко, на березі океану, їдять лобстерів та засмагають під пекучим сонцем...

Інакше як пояснити той факт, що мер Кременчука і його заступники отримують дуже солідну зарплатню, деякі з них більшу, ніж сам президент? 

А як повідомляє Головне управління  статистики, середня місячна заробітна плата в Кременчуці у IІ кварталі 2019 року становила 10 430 гривень.

Місцеві журналісти вирішили перевірити, як живе Віталій Малецький. А живе він і його найближчі підлеглі досить шикарно.

Отже, в середньому мер Малецький заробляє за місяць близько 50 тисяч гривень - це майже 5 середніх зарплат одного простого мешканця Кременчука.

Це майже 12 мінімальних зарплат. Його заступниця, відповідальна за медицину в Кременчуці, Ольга Усанова отримала у квітні на руки більше 61 718  гривень (із них 46 787 гривень матеріальної допомоги). Віце-мер Валерій Декусар заробив трішечки менше - 61 124 грн.

Солідно, так? Чуючи про такі зарплати, які отримують наші чиновники, пенсіонери просто заплакали б.

І навряд чи змили б їхні сльози свіжі сторінки "Автографа", провладної газети, де про все на світі - фіолетові лавочки, суботники, солодкі будиночки, про діяння в місті нардепа Шаповалова, який, напевно, і сам не дуже в курсі, що він тут побудував-створив і придумав, але жодного слова - про зарплати. 

Отримуючи такі гроші, міський голова і його заступники, особливо начальниця міського департаменту фінансів Тетяна Неїленко (яка лише у квітні отримала майже 90 тисяч гривень), можна з упевненістю сказати, що оплатити ті шалені тарифи за комунальні послуги вони в змозі, тоді як простий люд б'ється в істериці з питанням, де взяти гроші, а взимку вже майже готовий продати хату й жити в коробці з-під холодильника десь у підвалі. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1237 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1890 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2389 0