Новини з 1996 року

Мер Малецький та його заступник Проценко зробили мешканцям Кременчука вибух мозку. Сьогодні

Олександр Курилов 21 травня 2017 11:22 735 0

У Кременчуці сьогодні справжній вибух мозку й причина такого у самій неділі. Тож, з одного боку, сьогодні день вшанування пам’яті жертв репресій.

Однак з іншого – сьогодні в місті чергове свято ряжених. Тож удень нам покажуть, як козаки разом з польським королем, який в принципі є засновником Кременчука, захищали кордони від набігів турків, і стрілятиме гармата.

А в телевізорі сьогодні натомість палатиме свічка, як ознака трауру, бо в Україні день вшанування жертв політичних репресій.

"Якийсь сьогодні день вибуху мізків. З одного боку, є рішення Нацради й прохання, аби ми зменшили на ТК «Візит» кількість розважальних програм. А з іншого – йду по місту й музика в парку «Придніпровський» гупає так, що вуха закладає. А далі у міськвиконкомі  буде свято місцевих козаків. Бог знає що відбувається», - ділиться враженнями з репортером «Програми плюс» головний редактор «Візиту» Анна Плаксій. Про що слід додати – це можливий вихід.

І він такий. Перше – навчити віце-мера з питань культури Руслана Проценка розбиратися у календарі.

Далі – варто було б зробити так, аби культурний товариш віце-мер подумав, для чого місту потєшні полки місцевих козаків-алкашів і чи не варто інколи не вдягати на себе повсякденні шаровари для танців, але згадати, що в тебе є й інший одяг?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись