Новини з 1996 року

Мер Малецький сьогодні у Луцьку. Готує Кременчуку новий тролейбусний скандал на крові й сльозах?

Олександр Курилов 26 березня 2018 10:20 1155 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький разом з керівником тролейбусного управління Олександром Вертюхом та представниками комунальної телерадіокомпанії сьогодні перебуває в Луцьку.

Причина відрядження – сьогодні представникам нашого міста покажуть уже готову першу партію тролейбусів «Богдан», які мали виготовити ще на початку року й за які місто вже заплатило кошти.

Тож будуть урочисті промови. Буде міськвиконкомівське відео з новими великими тролейбусами, 5 штук яких виробник готовий передати місту і які вже тролейбусне управління саме притягне до Кременчука.

А разом з новими тролейбусами до міста, здається, наш градоначальник притягне новий, уже другий тролейбусний скандал.

Тож якщо перший такий був ще за екс-мера Бабаєва, коли кошти за тролейбуси, перероблені з автобусів, платили з кременчуцького бюджету російським олігархам - братам Чуркіним, то нині ситуація не краща.

Бо за тим, що повідомляють наші колеги, на тролейбусах «Богдан» стоять російські двигуни, які виготовлено на заводі у Пскові. І якщо це стосується й нашого міста, то така інформація змінює все повністю.

Бо в такому випадку наступною буде мова про фінансування кременчужанами війни з терористами на сході України, бо цей завод у Пскові виготовляє до всього зброю, яку Росія передає терористам в ОРДЛО.

І за тим, що є у всеукраїнських ЗМІ,  - двигуни для тролейбусів можна купити в Україні, в тому ж Дніпрі.

Що в підсумку – так це вигляд кременчужан у цій історії, якщо справді на нових тролейбусах стоять російські комплектуючі з військових заводів Росії.

І здається так, що це має бути темою №1 у розмові мера Малецького з керівниками заводу «Богдан», який виконує кременчуцьке замовлення.

Бо є нові тролейбуси чи ні – це одне.

Натомість кошти платників податків Кременчука, за які потім роблять снаряди, аби вбити наших же жителів, що захищають Україну на сході, – зовсім інше.

Звідси й прохання до мера Малецького.

Вочевидь, було б варто подивитися, що з цими тролейбусами є насправді. І якщо там дійсно стоять російські двигуни, то простіше було б замінити їх на українські, ніж потім чути увесь час обвинувачення про фінансування грошима кременчужан війни на сході проти України.

Зрештою, тролейбуси для Кременчука не є проблемою №1 й можна почекати, поки все буде зроблено нормально. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись