Новини з 1996 року

Мер Малецький про зміни в карантині у Кременчуці, які введе при першому хворому на COVID-19

Олександр Курилов 26 березня 2020 17:05 1245 0

Кременчуцькі чиновники, в разі погіршення ситуації в нашому місті з коронавірусом, готові до посилення карантину, який набуде форми військової блокади.

А що саме блокуватимуть, розповів сьогодні у виконкомі міський голова Віталій Малецький.

До чого чиновники вже готові, й це відомо з їхніх оголошень, - спочатку в місті буде повністю припинена робота транспорту, а потрапити в маршрутне таксі, автобус чи тролейбус можна буде тільки завдяки спеціальній перепустці, які вже виготовили у виконкомі.

Усього власників таких перепусток на проїзд буде тисяч 15.

Нині - про нові обмеження, які теж будуть.

Карантинні заходи стосуватимуться в’їзду  в Кременчук, який буде закритий спеціальними бетонними постами.

На цих постах, за словами мера міста, будуть блоккімнати, куди підведуть світло. Займатимуться в цих кімнатах перевіркою документів «…перевізників, фізичних та юридичних осіб, які будуть переміщатися містом або перевозити вантажі через адміністративну межу Кременчука».

Одночасно на самі блокпости поставлять «додаткову військову спецтехніку, а  також переобладнають для цих потреб кілька поливних машин для того, щоб на кожному з постів стояла техніка для проведення дезінфекції автомобілів», - таке пояснення міського голови Кременчука, який, однак, не став уточнювати, що означає – додаткова військова спецтехніка, тобто БТР.

Інше, про що говорить наш мер, -  у разі встановлення якихось обмежень, люди, які живуть у передмісті Кременчука, але працюють на підприємствах, які віднесені до критичної інфраструктури, зможуть заїхати в місто з відповідними довідками від керівників підприємств, на яких вони працюють.

Останнє від міського голови з того, що буде, - на даний час громадяни можуть власними авто їздити на дачі, - теж пояснення від Віталія Малецького, який прозоро натякає, що все може змінитися від його рішення.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 447 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 666 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 689 0