Новини з 1996 року

Мер Малецький помститься кременчуцьким репортерам. Щоб не писали про корупцію у виконкомі

Олександр Курилов 22 червня 2018 17:28 858 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький ініціює, а депутати міської ради відзначать роботу представників ЗМІ, які розвивають у середовищі жителів глибокий дискурс, або розгорнуте мислення, яке є дискретним у відношенні до міського голови Кременчука.

Саме відзначення буде почесним, і нагороджуватимуть за дискретне мислення та дискурс медалями «За заслуги перед містом» на черговій сесії міської ради, яка відбудеться 26 липня.   

Тож уперше в історії Кременчука за дискретне мислення буде нагороджено  «ректора» громадської організації «Кременчуцька академія «Юний письменник».

Прізвище «ректора», колишнього викладача КУІЕТУ, - Володимир Шевченко.

І слід сказати, що «досягнення» цього чоловіка, який має таке відношення до ЗМІ, як самі репортери до Марса, – нульові, й приклад з цього - печальна доля ІЕНТУ, що з цим прізвищем пов’язана.

За тим, що можна зрозуміти, – у нашого міського голови був вибір з теми: кого нагороджувати.

У цьому ж переліку – працівник комунального підприємства «КТРК», який за кошти платників податків розповідав по комунальному телебаченню в ЮТУБі про користь обколювання губ ботоксом, аби вони були такі ж, як у наших кременчуцьких чиновників.

Втім у цьому випадку неіснуюча «академія» перемогла косметику й разом вони – перемогли здоровий глузд.

Чому так – зрозуміло.

Нашому меру Малецькому потрібен «дискурс», за яким би кременчужани припинили нарікати на роботу міського голови та його восьми заступників.

І поки що знайти такий рецепт не вдається, а думки просто працювати для людей у батьків нашого міста не виникає.

Звідси й рішення сесії про нагородження за заслуги перед містом, яких насправді не існує, й думка тут одна – нехай буде.

Бо за прислів’ям: чим би дитя не тішилося, аби не плакало, хтось же має показувати міському голові Кременчука дискретне мислення.

От тільки було б добре, якби таке ж мислення наш мер показував у своїх діях, що стосуються кременчужан, зокрема, у встановленні цін та тарифів.

Та поки що до такого ми не дожили.

Останнє, про що слід додати, – також депутати міськради нагородять знаком «За заслуги перед містом» і з нагоди Дня журналіста колишнього редактора газети «Кременчуцька зоря» Олександра Саяна, який не один десяток років поклав у справу розвитку ЗМІ в нашому місті.

І наші вітання з цього приводу одному з найстаріших кременчуцьких газетярів.

Дай Боже нам усім, щоб «дискретне» мислення, яке нам нав’язують наш мер та його вісім заступників, нас оминуло й ми не стали схожими на наших градоначальників.

 

Проект рішення додається

 

26 липня 2018 року 

Про нагородження почесним знаком  «За  заслуги  перед містом»

За вагомий особистий внесок у розвиток журналістської освіти, науково-публіцистичної справи, викладацької діяльності, видавничої справи, створення інтелектуального простору для розбудови України та громадського суспільства, розвитку глибокого дискурсу щодо важливих проблем історії сьогодення та майбутнього країни, високу професійну майстерність, активну життєву позицію, у зв’язку зі святкуванням Дня журналіста України і ювілейними датами, відповідно до рішення Кременчуцької міської ради від 23 вересня 2008 року «За заслуги перед містом» та керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кременчуцька міська рада Полтавської області

вирішила:

  1. Нагородити почесним знаком «За заслуги перед містом»:

- САЯНА ОЛЕКСАНДРА ДМИТРОВИЧА – пенсіонера і члена Національної спілки журналістів України;

- ШЕВЧЕНКА ВОЛОДИМИРА ЄВГЕНОВИЧА – керівника спілки журналістів Кременчука, директора «Літньої школи журналістики», ректора Кременчуцької академії «Юний письменник».

Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.

Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                            В.О. МАЛЕЦЬКИЙ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись