Новини з 1996 року

Мер Малецький пішов на загострення. Або як у Кременчуці ще не знущалися над померлими?

Олександр Курилов 08 травня 2017 11:24 1104 0

Кременчуцькі чиновники не будуть виправляти існуючу ситуацію зі знущанням над померлими мешканцями міста й не повертатимуть патологоанатомічному бюро (моргу) частину відібраних у нього для власних бізнес-потреб приміщень.

Натомість усе буде, як і було. Небіжчиків, бо приміщення моргу передано в оренду дружині одного з головних лікарів міста, як і раніше, складатимуть одне на одного, без жодної належної поваги до померлих.  

Це в мерії Кременчука відреагували на ситуацію в міському морзі, яка сталася після бізнес-владної атаки на цей заклад. Реакція ж  на жахливі фото, оприлюднені раніше,  -  оприлюднена відповідь на сайті міськвиконкому.

Зміст відповіді: в цьому кошмарі не міськвиконком винний і не міський голова Малецький з керівником управління охорони здоров’я Середою, але вони.

Вони – це патологоанатомічна служба і її керівник Вадим Українець, призначений тиждень тому,  з яким у міського голови Віталія Малецького війна не на життя, а на смерть.

«Управління охорони здоров`я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області звертає увагу мешканців міста Кременчука  та керівництва міста на стан, у якому перебуває патологоанатомічне відділення, розташоване на території Першої міської лікарні імені О.Т.Богаєвського.

Дане відділення є структурним підрозділом Полтавського обласного патологоанатомічного бюро і знаходиться в орендованому приміщенні. Виконуючий обов`язки керівника обласного патологоанатомічного бюро Українець, у підпорядкуванні якого перебуває Кременчуцька філія, особисто відповідає за результати її роботи в Кременчуці.

 Протягом тривалого часу від мешканців міста надходили численні скарги на незадовільну роботу відділення, про що ми неодноразово інформували відповідні обласні служби.

Враховуючи неякісну організацію роботи патологоанатомічної служби в місті Кременчуці з боку обласного керівництва патологоанатомічного бюро, численні скарги громадян та негативний суспільний резонанс, якого набула нещодавно оприлюднена в ЗМІ інформація, управління охорони здоров`я черговий раз звертається з вимогою до обласного керівництва навести лад у Кременчуцькій філії обласного патологоанатомічного бюро.

У разі відсутності відповідної реакції найближчим часом буде ініційоване питання створення комунальної Кременчуцької міської патологоанатомічної служби» - зазначено у відповіді міськвиконкому з цього приводу.

Про що слід додати – насправді перед нами не відповідь міського голови Віталія Малецького, а попередженняя: як була вам, кременчужанам, неповага до небіжчиків, так вона і залишиться й нічого ви не зміните.

Бо головного, що мало б бути, - заяви про те, що Кременчуцька міська влада повертає все на коло своє й віддає відібрані у патологоанатомічної служби  приміщення, – цього немає.

Немає також й іншого – повідомлення про припинення війни наших чиновників  за холодильник моргу.

А раз так, то все залишиться, як і було. Врешті-решт, справу покійників у нас буде передано комунальному підприємству, що має горду назву «Лікарня «Придніпровська», дружина головного лікаря якої  на прізвище Скачко теж опікується справами небіжчиків.

І саме цій людині передано в оренду приміщення моргу, через що там нині така жахлива ситуація.

І зрозуміло, що дружина керівника комунального підприємства опікується  небіжчиками не просто так, але за гроші, бо бізнес і гарний бізнес.

І зрозуміло, що міський голова в цій ситуації буде стояти до кінця. Якщо мова йде за гроші, то мешканці міста тут - остання справа. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 259 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 620 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1360 0